کد خبر 486698

بر اساس سیستم مدیریت کیفیت جهانی؛

محصولات مدیران خودرو با استانداردهای جهانی مورد آزمایش قرار گرفت

در زمانی که رقابت در بازارهای جهانی به حداکثر رسیده است کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده زمینه‌ساز پیشرفت و توسعه شرکت‌ها خواهد بود. استفاده از سیستم مدیریت کیفیت نه تنها سبب پیشرفت سازمان میشود بلکه می تواند جهت توسعه صنعت خودرو نیز به کار گرفته شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، کیفیت بالا و پاسخ به نیاز مشتری همواره از الویت های شرکت مدیران خودرو بوده است. سیستم مدیریت کیفیت به کار گرفته شده در شرکت مدیران خودرو امکان نظارت و ارزیابی بر روی کل پروسه تولید خودرو از ابتدا تا انتهای تولید را فراهم می آورد و در هر زمان امکان ارسال  بازخورد را مهیا می‌سازد و بر این اساس میزان خطا در پروسه به حداقل می‌رسد.

خودروهای خانواده آریز و وتیگو چندین بار جوایز معتبر کنترل کیفی را در ارزیابی های جهانی از آن خود کرده‌اند.همچنین در سال 2019 مجله JD POWERS   در یک تحقیق مرتبط اعلام کرد کیفیت محصولات آن شرکت در سطحی برابر با سایر برندهای جهانی قرار دارد.  تیگو 7، آریزو 6 و سایر محصولات به تعدادی از کشور ها در جهان ارسال می‌شوند و همخوانی محصولات با قوانین و مقررات کشورهای مقصد ضروری است. قوانینی همچون استاندردهای اتحادیه اروپا، استانداردهای آمریکای مرکزی و جنوبی، استانداردهای آمریکای لاتین و غیره. همخوانی محصولات با استانداردهای کشورهای مختلف نیازمند کسب گواهی نامه های مختلف است که این امر با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت محقق می‌شود.

 

-09876543234567890

علاوه بر آن هر محصول  می بایست 30 تست مختلف را جهت نشان دادن کارایی خود پشت سر گذارد، 24 تست جاده ای که شامل 2 میلیون کیلومتر طی مسافت جاده ای است، تحمل دمای هوای مختلف، رطوبت محیطی، استانداردهای نور، گرد و غبار و غیره که منجر به حضور خودرو در عربستان سعودی جهت تست گرما تا سرمای سخت روسیه و تست کیفیت سوخت در برزیل خواهد شد. لازم به ذکر است تعداد خودروهایی که موفق به پشت سر گذاشتن این تست ها نمی شوند فقط 3 دستگاه در ماه است که در مقایسه با میانگین صنعت بسیار کم است.

پرداختن به کیفیت در 15 سال گذشته سبب ایجاد علاقه و اعتماد بین برند ام وی ام و450000 مشتری  شده است. در آینده شرکت مدیران خودرو توسعه کیفی را قدرتمندتر از قبل دنبال خواهد نمود تا خودروهایی با بالاترین کیفیت را به مشتریان محترم عرضه کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر