کد خبر 478986

بهبود جامع مراکز خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو بیش از ۱۵ سال سابقه حضور در صنعت خودرو کشور را دارد که در طی این سال‌ها با ارائه خودروهایی در سگمنت‌های مختلف از سری خودروهای کوچک شهری همانند MVM ۱۱۰ تا خودرو کراس اوور لوکس خود تیگو ۷ سعی بر جلب نظر و رضایت مشتریان با هر سیلقه و نیازی را داشته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ گستردگی نمایندگی های فروش شرکت مدیران خودرو باعث شده است در هر نقطه ای از کشور پهناور ایران شاهد تردد انواع مختلف خودروهای MVM باشیم. از طرفی حجم وسیع فروش خودرو لزوم توجه بیش از پیش به بحث خدمات پس از فروش و دسترسی آسان مشتریان به مراکز خدمات پس از فروش را نیز دو چندان می کند. 

بر این اساس در حال حاضر شرکت مدیران خودرو تقریبا 170 مرکز خدمات پس از فروش در سراسر کشور دارد که سعی بر ارائه خدمات پس از فروش مناسب و مورد انتظار مشتریان محترم در سراسر کشور را دارد.

پبچیدگی بحث خدمات پس از فروش ، مدت زمان گارانتی، موارد شامل گارانتی و زمان دقیق انجام سرویس های دوره ای خودرو می تواند برای مالکان خودرو دغدغه ساز باشد. از طرفی محدودیت‌های موجود در مراکز خدمات پس از فروش کشور در تمامی برندها، همواره مشتریان را به پرسش و پاسخ جهت یافتن بهترین ، تمیزترین و با انصاف ترین نمایندگی‌ها می کشاند. شرکت مدیران خودرو با آگاهی از همه دغدغه ها و نیازهای مشتریان ؛ ضمن تایید دانش فنی و تخصص نیروی انسانی شاغل در نمایندگی های مجاز خود و تائید موجود بودن قطعات اصلی در تمامی مراکز خدمات پس از فروش، اقدامات لازم جهت استانداردسازی و ارتقاع محیط پذیرش و اتاق انتظار مشتریان را آغاز نموده است. 

این ارتقاع شامل ایجاد محیطی پاکیزه با رعایت پروتکل های بهداشتی به عنوان محل استقرار و انتظار مشتریان محترم، استفاده از مبلمان هم رنگ و استاندارد، امکان پذیرایی از مشتریان با نوشیدنی و دسر ، میز پذبرش استاندارد جدید و سایر موارد است.همچنین این استاندارد سازی شامل تمامی تعمیرگاه های مجاز شرکت در سراسر کشور خواهد بود.

همچنین اپلیکیشن خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو با رویکرد ارائه خدمات آنلاین به صاحبان خودروهای شرکت مدیران خودرو همانند: نمایش مسیر نزدیک ترین نمایندگی مجاز، امکان رزرو آنلاین نوبت در نمایندگی مورد نظر، استعلام قیمت قطعات و سایر موارد پروسه پذیرش، انجام سرویس و تحویل خودرو را کارامدتر نموده و از اتلاف وقت مشتریان می کاهد.

در نهایت امید است تلفیق فضای جدید مراکز خدمات پس از فروش در کنار سرویس‌های جدید اپلیکیشن  مدیران خودرو سبب تجربه لحظاتی خوش برای شما مشتریان گرامی شود.

مدیران خودرومدیران خودرو

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر