کد خبر 478249

فروش خودروهای وارداتی؛

شرایط فروش جدید پرشیا خودرو اعلام شد

شرایط فروش منعطف جدید پرشیا خودرو برای انواع خودروهای ب ام‌ و و مینی و برندهای وارداتی اعلام شد.

به گزارش اقتصادآنلاین  به نقل از اسب بخار، طرح فروش ویژه انواع خودرو های  ب ام و و مینی و خودرو های وارداتی با تمرکز بر پیش پرداخت ۴۰ و ۵۰  درصدی و بازپرداخت اقساطی ۱۲ ماهه در پرشیا خودرو آغاز شد.

طرح فروش اعتباری خودروهای ب‌ام‌و و مینی و انواع خودروهای وارداتی که در طرح های پیشین با پیش پرداخت ۲۰% و ۳۰%  انجام می پذیرفت، با توجه به نیاز مشتریان گرامی و در راستای منعطف سازی شرایط فروش، با تمرکز  بر طرح های جدید با  پیش پرداخت ۴۰ یا ۵۰ درصدی و بازپرداخت اقساط ۱۲ ماهه در شرکت پرشیا خودرو آغاز گردید.

پرشیا خودرو

شرکت پرشیا خودرو  به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای ب ام و و مینی در ایران به جهت استقبال هموطنان عزیز، در طرح فروش جدید خود این امکان را برای مشتریان فراهم نموده است تا با پیش پرداخت ۴۰ و ۵۰ درصدی، اقدام به خرید انواع خودروهای ب ام و و مینی و دیگر خودروهای وارداتی نموده و الباقی را به صورت اقساط ۱۲ ماهه  بازپرداخت کنند.

لازم به ذکر است برای آسودگی خیال و اطمینان خاطر هرچه بیشتر مشتریان عزیز، کلیه خودروهای برند ب ام و عرضه شده توسط شرکت پرشیا خودرو  و در این طرح فروش، دارای گواهی تاییدیه سلامت فنی و بدنه (Persia Khodro Premium Selection  ) و همچنین تاییدیه اصالت مدارک می باشند و به همراه با گارانتی عرضه می گردند.

علاقمندان می توانند با مراجعه به تمامی نمایندگی ها و عاملیت های مجاز پرشیا خودرو اقدام خرید نموده و یا همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۴۵۹۱ (کد شهر۰۲۱) داخلی ۳ تماس حاصل نمایند و یا با مراجعه به وبسایت این شرکت به آدرس http://www.persiakhodro.ir از آخرین شرایط فروش اطلاع پیدا کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • گجری بلون
  ۰ ۲

  پژوپارس

 • گجری بلون
  ۱ ۰

  پژوپارس

 • گجری بلون
  ۰ ۰

  پژوپارس

 • فرضحلی امیری
  ۰ ۰

  پرشیا مدل ۹۹ تصادفی دارین