کد خبر 470468

تولید آزمایشی کوییک Sآغاز شد

گروه خودروسازی سایپا به تازگی تولید آزمایشی نسخه فیس لیفت «کوییک» را آغاز کرده است. با توجه به برنامه های فروش اجرا شده از جانب این خودروساز، ابتدا کوییک S وارد بازار می شود که به عنوان نسخه پایه و فیس لیفت این هاچ بک کراس به حساب می آید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از اسب بخار، به گفته منابع آگاه و خبری از هفته گذشته تولید آزمایشی کوییک اِس در کارخانه های سایپا آغاز شده و قرار است تا بزودی این هاچ بک کراس فیس لیفت به دست ثبت نام کنندگان برسد. این خودرو به پیشرانه ۱۵۰۳ سی سی ۸۷ اسب بخار با گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر مجهز است و استاندارد آلایندگی یورو ۵ را دارد. کوییک S به جعبه دنده دستی مجهز است و امکاناتی نظیر دو کیسه هوا، ترمز ABS و EBD، شیشه ها و آینه های برقی، تهویه الکتریکی، تریم پارچه ای، سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز، سنسور نور و… مجهز است.

سایپا کوییک S نسبت به کوییک دنده ای و معمولی به جلو آمپر جدید، فرمان طرح D، سپر و جلو پنچره جدید مجهز شده و تا حدی در بحث ظاهری متفاوت تر نسبت به نسخه قبلی دارد. کوییک فیس لیفت در نسخه فول آپشن که کوییک G نام دارد، در بخش تریم داخلی متفاوت تر است و کنسول میانی آن به روزتر طراحی شده است.

کوییک G دارای کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، نمایشگر لمسی، دوربین عقب، رینگ آلومینیومی، تریم داخلی چرم، رهیاب ماهواره ای، شیشه های دودی عقب و… است و به نوعی کامل ترین نسخه کوییک های دنده ای به حساب می آید.

کوئیک اس

کوئیک اس

کوئیک اس

کوئیک اس

کوئیک اس

کوئیک اس

کوئیک اس

بیشتر بخوانید
ارسال نظر