کد خبر 464439

از پانزدهم شهریور صورت می‌گیرد؛

آغاز پیش فروش ۹محصول سایپا

طرح پیش فروش ۹مدل از محصولات گروه خودروسازی سایپا از روز شنبه، پانزدهم شهریورماه آغاز خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در این طرح که به شیوه پیش فروش مشارکت در تولید خواهد بود 6 درصد سود مشارکت یا 3 درصد سود انصراف تعلق خواهد گرفت.

براساس بخشنامه معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا 9 محصول شاهین، ساینا معمولی و ساینا.اس، کوییک دنده ای و دو رنگ (کوییک.آر)، تیبا معمولی و تیبا 2 و وانت 151 در دو مدل معمولی و آپشنال در این طرح عرضه خواهند شد.

زمان تحویل این خودروها مهر، آبان و آذر سال آینده خواهد بود و متقاضیان برای ثبت نام می توانند از ساعت 10 صبح روز شنبه پانزدهم تا سه شنبه هجدهم شهریورماه به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipa.iranecar.com  مراجعه کنند.

در پیش ثبت نام این طرح نیز مانند طرح های اخیر فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی شود اما پس از قرعه کشی، اسامی منتخب 72 ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی الحساب، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۲ ۰

    این شرکت های فرغون ساز چرا اینقدر مجوز پیش فروش دارن امسال؟ چه خبره نکنه میخوان در برن ؟ شرکتهایی که که هنوز خودروهای قبلی را تحویل ندادند چطور مجوز پیش فروش گرفتند؟ خدا رحمت کنه نظارت در مملکت را !!