کد خبر 462911

عرضه مک لارن جدید در ۲۰۲۱

تولید خودرو با پلت‌فرم الکتریکی جدید، جزو اولویت‌های مک لارن قرار گرفته و اولین مدل تولید شده با این پلت‌فرم، در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای اقتصاد، این شرکت بریتانیایی البته اطلاعات زیادی در رابطه با این خودرو منتشر نکرده است. این خودرو نسبت به نمونه‌های موجود فعلی، از ایمنی بیشتری برخوردار است.

طبق اعلام مک لارن، پلت‌فرم این خودرو نوآورانه و همراه با تکنولوژی فراوان ساخته شده است، در عین حال که تجهیزات ایمنی در آن افزایش یافته‌اند. این ابرخودروی الکتریکی اما سال آینده رونمایی خواهد شد.

پلت‌فرم آن، انعطاف پذیر است، یعنی در طول دو دهه‌ای که از تولید آن می‌گذرد، برای تعداد زیادی از محصولات مک لارن به کار رفته است. طبق گفته مک لارن، این ابرخودروی جدید، از استحکام یکپارچه و کیفیت و کارآیی بالایی برخوردار است.

پلت‌فرم جدید همچنین راه را برای تولید خودروهای تمام الکتریکی در آینده توسط این شرکت، هموار می‌کند. مک لارن البته به اینکه چه زمانی خودروی تمام الکتریکی تولید می‌کند، اشاره‌ای نکرده است. مک لارن برای تولید این پلت‌فرم حدود ۶۵ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر