کد خبر 451033

رئیس شورای رقابت اعلام کرد:

شرایط بازنگری در قیمت خودرو کارخانه

رئیس شورای رقابت با اعلام اینکه خودروسازان هر سه ماه یکبار می توانند با تغییر نرخ تورم درخواست تجدیدنظر در قیمت ها را داشته باشند،گفت: البته این موضوع باید به تأیید ستاد تنظیم بازار هم برسد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، رضا شیوا، با اشاره به اینکه خودروسازان هر سه ماه یکبار می توانند با تغییر نرخ تورم درخواست تجدیدنظر در قیمت ها را داشته باشند، اظهار کرد: بر همین اساس خودروسازان درخواست خود را با استناد به هزینه های تولید به وزارت صمت ارسال می کنند و این وزارتخانه اقدام به دریافت نرخ تورم بخشی از بانک مرکزی می کند.

وی با بیان اینکه بعد از دریافت نرخ تورم بخشی از بانک مرکزی محاسبات انجام و اگر لازم به تغییرات قیمتی بود اعمال خواهد شد، افزود: البته این موضوع باید براساس دستورالعمل شورای رقابت و با تأیید ستاد تنظیم بازار صورت گیرد.

طرح‌های جدید فروش خودروسازان در انتظار اعلام قیمت‌های جدید

سهم خودرو در رشد منفی ۹۸

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • حمید
    ۰ ۰

    جناب شیوا مردم دیگه بیشتر از این بدبخت نکن،آه این مردم شما رو میگیره،تورم ولش کن به میزان درصدی که حقوق اضافه شده شما باید نصفش قیمت ببرید بالا وگرنه تورم بوجود اومده توسط چهار کسی میره بالا مشخصه دلال های بازار،شورش دیگه درآورید بسه یه مسئول که مرد باشه هم توی این دولت پیدا نمیشه