کد خبر 450845

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت‌ خودرو‌ (۱۳۹۹/۴/۱۵) / معاملات قفل شد!

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با اشاره به نوسانات بالای نرخ ارز گفت: بازار خودرو متاثر از بی‌ثباتی نرخ دلار قفل شده و با وجود اینکه خرید و فروشی انجام نمی‌شود اما قیمت‌‌ها صعودی است.

اقتصاد آنلاین فاطمه اکبرخانی؛ سعید موتمنی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد آنلاین به تاثیر نرخ ارز بر قیمت خودرو اشاره کرد و افزود: جهش قیمت دلار مستقیما بر بازار خودرو تاثیر گذاشته و با توجه به اینکه بازار ارز این روزها به شدت نوسان پیدا کرده، قیمت خودرو هم افزایش یافته است.

او ادامه داد: با توجه به روند صعودی بازار، معاملات خرید و فروش خودرو به حداقل رسیده و می‌توان گفت بازار قفل شده است به طوری‌که حتی مراجعه‌کننده‌ای برای اطلاع از قیمت‌ها هم نداریم و از طرفی فروشندگان نیز متاثر از رشد نرخ ارز منتظر افزایش بیشتر قیمت‌ها هستند.

قیمت روز خودرو

موتمنی با تشریح قیمت‌های روز خودرو بیان کرد: قیمت پراید 131 در بازار امروز به 77میلیون و پراید111 به 87میلیون تومان رسیده است؛ همچنین تیبا 2 با قیمت 97میلیون و 500هزار تومان و تیبا صندوقدار 88میلیون تومان معامله می‌شود.

او ادامه داد: قیمت ساینا در بازار آزاد به 98میلیون و کوییک به 113میلیون تومان رسید؛ قیمت پژو405 نیز 127میلیون و پژو پارس 154میلیون تومان است.

قیمت روز انواع پژو 206

به گفته موتمنی، قیمت هر دستگاه پژو206 تیپ2 در بازار آزاد امروز به 144میلیون، تیپ5 به 175میلیون و پژو206 صندوقدار وی8 به 170میلیون تومان رسید؛ همچنین قیمت روز پژو207 دنده‌ای 214میلیون و اتوماتیک آن 272میلیون تومان است.

قیمت روز خودروهای مونتاژی

همچنین قیمت هر دستگاه پژو 2008 در بازار آزاد حدود 600میلیون، کیا سراتو 550میلیون، چانگان 332میلیون، هایما اس7 حدود 470میلیون و جک اس5 نیز 450میلیون تومان است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • م_و از تهران
  ۴۷ ۴

  خجالت نمی کشند که هیچ نظارتی رو قیمتها ندارند روزی در پیشگاه عدل الهی جواب خیانتهاتونو ب خون شهدا خواهید داد

  • reza
   ۲۶ ۱

   دولت باید کسری بودجشو از من وتو ضعیف تامین کنه دیگه،مسولین ونماینده های مجلش با حقوقهای ۲۰۰وبعضا ۳۰۰میلیونی که از این خرجا ندارن

 • ناشناس
  ۲۵ ۵

  ما پا برهنگان آرزو میکنیم و از خدای متعال میخواهیم آنچنان یک روز دلار سقوط کند که همه میلیاردر هایی که با دلار سرمایه شان را حفظ میکردند دیگر فرصت تبدیل پولشانه ریال را نداشته باشند به امید آنروز که دیر نیست زیرا این وعده الهی است

 • حسین
  ۲۷ ۱

  واقعآ ، دیگه افسردگی گرفتیم هر روزم که افزایش قیمت نمیشه آقا ، به چه امیدی کار کنیم ، فقت اگه بتونیم شکممونو سیر کنیم

 • ...
  ۷ ۱

  بشّرالمنافقین باَنَّ لهم عذابا الیما

 • مهیا
  ۱۰ ۵

  تازمانی که ازشون خرید میکنیم همین بلا حقمون است پس نباید بخریم

 • رضا
  ۸ ۱

  اقایانی که میگد نظارت میکنیم کجا از نمایندگی ها خبر دارن که به قیمت بازازاد ماشین میفروشن نقدی لطفا رسیدگی کنید نطارت نمیکنید پول پولدارهارو فقط زیاد میکنید فقیر رو فقیرتر میکنید ب فکر این ملت باشید یک بار رسیدگی کنید بخدا جای برنمیخوره

 • M
  ۶ ۱

  آخه تاکی اینقدر گرونی

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری