کد خبر 439997

بازرسی در بازار خودرو کلید خورد

رئیس سازمان صمت استان تهران از شروع بازرسی‌های این سازمان در بازار خودرو خبر داد و گفت: خودروهای صفر می‌تواند ۱۰درصد بالاتر از قیمت کارخانه در بازار عرضه شوند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، یدالله صادقی در مورد بازرسی بازار خودرو اظهار داشت: پس از اینکه ۲۲ اردیبهشت‌ ستاد تنظیم بازار قیمت‌گذاری خودرو را اعلام کرد و مقرر شد، قیمت خودرو صفر در بازار ۱۰ درصد بالاتر از نرخ کارخانه، به فروش برسد، بازرسی‌های سازمان صنعت در این باره شروع شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه هنوز دستورالعمل قیمت‌گذاری رسماً ابلاغ نشده است، اما سازمان صمت کار بازرسی را شروع کرده و در صورت شکایت و یا تخلف فروش خودرو در نمایشگاه‌های ماشین بیش از نرخ مصوب، پرونده به تعزیرات ارسال می‌شود.

صادقی همچنین در مورد بازگشایی صنوف پرخطر گفت: هنوز تصمیمی در خصوص این مشاغل گرفته نشده و تا زمانی که ستاد ملی کرونا نظر خود را اعلام نکند، نمی‌توان در این زمینه پیش‌بینی داشت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • هاکان
    ۰ ۰

    این قیمتها مگه ۱۰ درصده ، چرا به یاری مردم نمیایید اخه بخدا خسته شدیم ، بردیم ، توراخدا نسل این دلالهارا منقرض کنین خیلی از پدران خانواده دارن گریه میکنن بخاطر خودرو