کد خبر 439138

نحوه و شرایط ثبت نام پیش فروش خودرو در سال ۱۳۹۹

رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان داشتن گواهی نامه و عدم خرید محصول از خودروسازی‌ها طی ۳۶ ماه گذشته را از جمله شروط خرید خودرو صفر دانست و گفت: ضمن اینکه این خودرو مدتی حق فروش نداشته و در رهن خواهد بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، عباس تابش، رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، در گفتگو با شبکه خبر شرایط ، ثبت نام و پیش فروش خودرو را اعلام کرد.

وی درخصوص بازار خودرو بیان کرد: شیب کاهشی در بازار خودرو که کالایی مصرفی محسوب می‌شود مشهود است.

تابش افزود:‌ به سازمان‌های صمت اعلام کردیم نگهداری کالا منوط به ثبت در سامانه انبار‌ها باشد در غیر این صورت این نگهداری در انبار احتکار است.

معاون وزارت صمت از مردم خواست در صورت مشاهده انبار نگهداری خودرو صفر، این موارد را به شماره ۱۴۱ اعلام کنند. وی ادامه داد: انباردار و نگهدارنده خودرو‌های صفر به صورت غیر قانونی هر دو مجرم هستند.

رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، شرایط ثبت نام و پیش فروش را به شرح زیر اعلام کرد:

استفاده از کد ملی از جمله محدودیت‌ها برای ثبت نام خودرو است که با چند لینک بررسی می‌شود.

داشتن گواهی نامه و عدم خرید محصول از خودروسازی‌ها طی ۳۶ ماه گذشته از جمله شروط است. ضمن اینکه خودرو خریداری شده، مدتی حق فروش نداشته و در رهن خواهد بود.

اگر خریدار تا ۳ ماه خودرو صفر را به گارانتی معرفی نکند، گارانتی خودرو از بین خواهد رفت.

محدودیت ثبت نامی وجود ندارد و قبل از بازگشایی سایت فرصتی برای ثبت نام و دریافت کد رهگیری خواهیم داد. سپس قرعه کشی صورت می‌گیرد و اسامی اعلام و ظرف ۴۸ ساعت رقم تکمیلی واریز می‌شود.

ارسال نظر

 • طاهر
  ۰ ۱

  اگر مردم صبر وتحمل داشتند وخودرو نمی خریدند خودروسازان به التماس می افتادند وبا شرایط بسیار خوب و با احترام خوردو تحویل می دادند و این مسئله در جوامع توسعه یافته امری است بدیع ، یادتان رفته پویش نخرید را انجام دادیم و آنها برای شکست این پویش با دادن تسهیلات پیروز شدند اما اگر صبرمی کردیم آنها از ما سود هم نمی گرفتند متاسفانه صبر نداریم و هر کس می خواهد از دیگری سبقت گرفته و بخیال خود زودتر سهمش را بگیرد باور کنید اگر همه باهم نخرند آنها ورشکست می شوند و باید بدانند مشتری سرمایه های آنهاست و همیشه حق بامشتری است وباید با احترام به ما خودرو بدهند کمی صبوری کنید و ایمان داشته باشید، یک بار برای همیشه تا آخر خط مقاومت کنید .

 • رضا
  ۱ ۰

  آقای تابش در اعلام اسامی در ۴۸ بعد احتمال سوئ استفاده در تغییر اسامی نیز وجود دارد. پس همزمان در هنگام قرعه کشی درج اسامی شفاف تر میباشد.

 • مه لقا خانم
  ۰ ۰

  چرا اول باید نصف پول رو داد؟..اول نام نویسی بعدش اعلام نتایج و بعد پرداخت کامل پول....

 • اكبر
  ۰ ۰

  قيمت.دنا.پلاس.اتومات.٩٩

  قيمت.دنا.اتومات.٩٩

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری