کد خبر 438705

میزان اعتماد مردم به ایران خودرو افزایش یافته است

نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: با اقدامات مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، فضای بهتری برای ارایه خدمت به مشتریان فراهم شده که این امر سبب افزایش اعتماد مردم به ایران خودرو و صنعت خودرو کشور شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، اصغر سلیمی افزود: با حضور مدیران جوان و با انگیزه و استفاده از ظرفیت ها و توان داخلی در سال جهش تولید، آینده روشنی در انتظار صنعت خواهد بود.

سخنگوی کمیسیون امورداخلی و شوراهای اسلامی در مجلس درباره قیمت گذاری خودرو توسط شورای رقابت گفت: هر چند با تاخیر این اقدام صورت گرفته اما در صورت توجه به شرایط تولید کننده و مصرف کننده و با پیروی از قانون و مقرارت امکان کنترل بازار وجود دارد.

وی با تاکید بر استمرار مبارزه با دلالی و رانت خواری افزود: در حوزه خودرو عده ای با قدرتی نامرئی که داشتند کنترل بازار را به دست گرفته بودند و در این شرایط خودرو به مصرف کننده واقعی نمی رسید،

لذا شایسته است با برنامه ریزی دقیق و برخورد قانونی با چنین افرادی بازار به شرایط عادی برسد.

سلیمی با اشاره به استقبال مردم از بورس یادآور شد: دولت باید شرایطی را فراهم کند که از ظرفیت های منابع تزریق شده به بورس جهت توسعه صنایع، افزایش تولید و اشتغال در کشور استفاده کند.

نماینده مردم سمیرم در ادامه گفت: به مدیران صنعت توصیه می‌کنم آینده نگری، افزایش محصولات باکیفیت و تنوع محصول را مد نظر قرار دهند تا در قرن 21قادر با پاسخگویی به نیاز مشتریان باشند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    مردم ایران با کسانیکه دایه مهربانتر از مادر را فقط ادعا میکند ولی در عمل خلاف انرا در سر دارند ابشان توی ی جوب نمیرود

  • ناشناس
    ۰ ۰

    دنیا بهترین خودرو را تولید و در ایران خودرو بی کیفیت