{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 432609

علی رغم رکود بازار خرید و فروش خودرو هفته اخیر فروش کارتکسی خودرو توسط خودروسازان آغاز شده است اما نکته اینجاست قیمت های عرضه شده در این فروش ها ۱۰درصد بیشتر از بازار است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، فعالیت بازار خرید و فروش خودرو از امروز به صورت رسمی آغاز شده است و بر همین اساس نمایشگاه های فروش خودرو مشغول شروع معاملات هستند. براساس اعلام فروشندگان خودرو هنوز خریداری در بازار نیست و معاملات راکد است اما به نظر می رسد طی هفته های اخیر تا ثباث قیمت ها رونق به بازار خودرو بازگردد.

اما علی رغم رکود بازار خرید و فروش خودرو هفته اخیر فروش کارتکسی خودرو توسط خودروسازان آغاز شده است اما نکته اینجاست قیمت های عرضه شده در این فروش ها 10درصد بیشتر از بازار است.

به اعتقاد فعالان بازار این فروش های کارتکسی بر التهابات بازار اضافه کرده و همین امر رشد قیمت ها در بازار را به وجود خواهد آورد.

در حال حاضر  در فروش های کارتکسی پژو پارس سفید 130 میلیون و 500 هزارتومان، دنا پلاس سفید 180 میلیون تومان،  پژو 206 تیپ 5 سفید با قیمت 143 میلیون و 500 هزار تومان به مشتریان عرضه می شود این در حالی است که قیمت این خودروها در بازار 10 درصد ارزان تر است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اینها از ما بهترانند مثل همیشه ماشین سازها قیمت را بالا می برند و دولتی ها هم دست اندر کارند برای چاپیدن مردم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری