{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 417624

بازار خودروی ایران بعد از تحریم ها با دو مشکل اصلی مواجه شد، رفتن بسیاری از برندها و مدلها از بازار ایران و مساله دیگر بحث خدمات پس از فروش خودروها بود، به همین دلیل خودروهایی که تولید آنها متوقف نشد، و به تعداد زیاد تولید شده بودند و عملکرد مناسبی داشتند از دید مشتری ارزش ویژه ایی یافتند، خودروهایی که در اصطلاح جای خود را در بازار یافته و تثبیت کرده بودند، یکی از این خودروها، تیگو۵ شرکت مدیران خودرو بود.

به گزارش اقتصادآنلاین، تیگو 5 خودرویی است که در تمام نقاط ایران محبوب شد. طراحی ساده و شکیل این خودرو در کنار اتاق جادار و ابعاد بزرگ یکی از ویژگی های مشتری پسند آن است، اتاق سنگین این خودرو حس ایمنی و استحکام بالا را به سرنشینان می‌دهد و آزمایش تست تصادف آن در چین و موسسه  معتبر IDIADA اسپانیا حکایت از یک خودروی مستحکم دارد که در نهایت 5 امتیاز کامل ایمنی را کسب کرده است.

شرکت مدیران خودرو با داشتن شبکه نمایندگی‌های گسترده در کل کشور، حتی شهرهای کوچک  خیال دارندگان خود را از بابت خدمات پس از فروش کاملا آسوده کرده است، از سوی دیگر مزیت اصلی این شرکت در حال حاضر توان تولید در شرایط فعلی و تحویل فوری محصول در کنار شرایط منعطف اقساطی است که یک شرایط خاص و منحصر به فرد برای خریداران به وجود می‌آورد.

پیشرانه 2 لیتری تیگو 5 برای ایرانیان کاملا آشنا هست و در طول این سالها بر روی محصولات مدیران خودرو به خوبی آزمایش دوام خود را نشان داد  و در نهایت با تغییرات لازم و به روز کردن آن بر روی تیگو5 نصب شد.

از سوی دیگر امکانات ایمنی این خودرو مانند ایربگهای جانبی، در کنار سیستم پایداری الکتریکی، کنترل ضد لغزش، کنترل در سر بالایی و کمکی ترمز ای بی اس،  میتوان اشاره کرد، اما با ورود به تیگو5 اولین چیزی که جلب توجه می‌کند مانیتور 10 اینچی لمسی آن است که فضای کلاسیک داخل خودرو را کمی مدرن کرده و بسیاری از تنطیمات خودرو از روی این صفحه انجام می‌شود.

سیستم روشن شدن و ورود بدون کلید، گرمکن صندلی های جلو، صندلی راننده برقی، گرمکن آینه های جانبی، باز و بست شدن برقی آینه های جانبی، دوربین داینامیک عقب خودرو، سیستم کنترل فشار باد تایرها  مجموعه ایی مناسب از امکانات رفاهی را برای این خودرو به وجود آورده است، از سوی دیگر فضای اتاق  مناسب و دلباز، صندلی‌های مناسب و فضای حمل بار بزرگ و جادار، از تیگو5 یک شاسی بلند  مطلوب خانوادگی را می‌سازد.

5 سال یا 150.000 کیلومتر گارانتی در کنار 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان، اطمینان شما را به لحاظ کیفیت و خدمات  مناسب جلب میسازد .

میتوان گفت تیگو 5 یک  کراس اوور مناسب با طراحی کلاسیک و خانوادگی است که با سلیقه و نیاز ایرانیان کاملا سازگار است. و  از همین روی تا کنون نزدیک 40000 دستگاه از آن در اقصی نقاط ایران به فروش رفته.

تیگو 5

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری