کد خبر 392449

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا خبرداد:

سایپا در مهرماه حدود ۵۰هزار خودرو به مشتریان تحول داد

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از تحویل حدود ۵۰ هزار دستگاه خودرو به مشتریان در مهرماه ۹۸ خبر داد و گفت: با توجه به تاکید مدیریت ارشد گروه اجرای سیاست عرضه مستمر محصولات و تسریع در تحویل خودروهای معوق در سایپا با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش اقتصادآنلاین ، حسین کاظمی با تکذیب برخی اظهارات و نقل قول‌ها در خصوص کاهش عرضه خودروسازان در روزهای اخیر، افزود: اینگونه اظهارات یا ناشی از ناآگاهی این افراد است یا ناشی از تلاش برای ایجاد جو روانی در افکار عمومی در جهت اهدافی خاص، چرا که در صنعت خودرو هیچ سودی در کاهش عرضه محصولات به بازار وجود ندارد و برای هر تاخیر باید جریمه به مشتریان پرداخت شود.

وی همچنین به پاسخ‌گویی کامل به همه تعهدات مربوط به سال ۹۷ اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تیم جدید مدیریتی سایپا تلاش می‌کند با تسریع در تحویل خودروهای قابل تولید، تعهدات بر جای‌مانده از گذشته که به دلیل بی‌تدبیری‌های قبلی صورت گرفته است را روزبه‌روز کاهش دهد.

وی افزود: اجرای برنامه تولیدی عبور مستقیم و نهضت تکمیل‌کاری خودروهای ناقص در سطح گروه خودروسازی سایپا زمینه بهبود شرایط این مجموعه در زمینه تحویل به مشتریان را فراهم کرده است.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در پایان تاکید کرد: رویه کنونی را با هدف کاهش فاصله میان قیمت کارخانه و بازار، از بین بردن التهابات قیمتی و خروج کنترل قیمت‌ها از دست واسطه‌ها ادامه خواهیم داد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی وارنا
    ۰ ۰

    چه فایده ای دارد؟! وقتی خدمات پس از فروش شان کم است؟ ۵۰ تا ۱۰۰ م پول ماشین شاید هم بیشتر میدهیم موقع سرویس دهی قطعه نداریم!!!؟ ماشین ۲۰ روز تو نمایندگی مجاز بذار تا شاید قطعه اش بیاد!!؟ خنده دار نیست؟ چون کسی بازخواست شون نمیکند؟! فقط از اسم تحریم خوب سو استفاده میکنند. ماشین چینی دیگه چه ربطی به تحریم دارد؟ دادستا کل کجایید که اینچنین با مردم بازی میکنند؟ مگر بابت هر موردی باید یک شکایت رسمی بشود انوقت در یک روز شاید میلیونها شکواییه ثبت شود توان رسیدکی رو دارید؟ بعضی چیزها مثل روز روشن است مثل داستان خودروسازان بی کیفیت و جیب خالی کن ملت؟؟؟!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری