کد خبر 383353

معاون نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس گروه سایپا:

موفقیت‌های گروه سایپا، آینده صنعت خودرو را تضمین کرد

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: دستاوردهای امروز گروه خودروسازی سایپا، بیانگر پیشرفت صنعت خودرو کشور با استفاده از توان متخصصان داخلی است.

به گزارش اقتصادآنلاین، معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: دستاوردهای امروز گروه خودروسازی سایپا، بیانگر پیشرفت صنعت خودرو کشور با استفاده از توان متخصصان داخلی است.

سردار مهران طهماسبی در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس گروه خودروسازی سایپا که با حضور سیدجواد سلیمانی مدیرعامل این گروه و جمعی از معاونان و مدیران ارشد سایپا برگزار شد، افزود: پس از بازگشت تحریم‌ها و قطع همکاری شرکای خارجی صنعت خودرو، نگرانی‌هایی درباره آینده این صنعت در کشور وجود داشت اما خوشبختانه با تلاش و همت مدیران و کارکنان خودروسازی به‌ویژه در سایپا این نگرانی‌ها برطرف شده و آینده این صنعت را می‌توان تضمین‌شده دانست.

وی ادامه داد: در گروه خودروسازی سایپا جوانان و نخبگان تحصیل‌کرده و خلاق دانشگاهی مشغول فعالیت هستند که می‌توانند در صورت اعتماد مدیران و برخورداری از فرصت و فضای لازم، همه محدودیت‌ها را از بین برده و جایگاه این گروه را ارتقا دهند.

سردار طهماسبی با بیان این‌که صنعت خودرو در مرز دستیابی به خودکفایی است، گفت: در کنار تکیه بر توان داخلی و استفاده از ظرفیت‌های درونی خود، افزایش کیفیت و نوآوری در صنعت خودرو نیز راهبرد کنونی سایپا است.

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین افزود: صنعت خودرو کشور امروز مانند دوران دفاع مقدس باید با شناخت ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود، ابزار لازم برای پیشرفت را به‌دست آورده و از تکیه بر بازارها و امکانات خارجی بی‌نیاز شود.

وی با بیان خاطراتی از دوران دفاع مقدس، الگوبرداری از همت و تلاش رزمندگان و حماسه‌آفرینان جنگ تحمیلی را نیاز امروز صنایع کشور به‌ویژه خودروسازی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه گروه خودروسازی سایپا با جایگاه مناسبی که در این صنعت دارد می‌تواند رشد و شکوفایی را به‌دست جوانان خود رقم بزند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری