{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 375536

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به عزم جدی قوه قضائیه در مبارزه با مافیای خودروی داخلی گفت: به زودی شاهد کاهش چشمگیر قیمت خودرو در بازار خواهیم بود.

به گزارش اقتصادآنلاین، حجت عبدالملکی عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع)، با تأکید بر نظریه ۸۰/۲۰ خود مبنی بر اینکه تحریم‌های خارجی تنها ۲۰ درصد مشکل را ایجاد کرده و ۸۰ درصد مشکلات در اثر تحریم‌های داخلی است و اگر تحریم‌های داخلی حل شود خود به خود تحریم‌های خارجی هم برطرف خواهد شد گفت: شاهد مثال این موضوع را در بازار خودرو خواهیم دید.

وی با بیان اینکه قوه قضائیه به صورت جدی وارد پرونده بازار خودرو شده و افراد مؤثری را از مراکز تولیدی ، تجاری و اداری ذی مدخل بازداشت کرده است که به زودی تأثیرات خود را در بازار خودرو به وجود خواهد آورد گفت: با توجه به عزم جدی قوه قضائیه در مبارزه بامافیای خودروی داخلی که نقش اصلی را در تلاطم قیمت خودرو دارند به زودی شاهد کاهش چشمگیر قیمت خودرو در بازار خواهیم بود.

YMzoTdGopsEH

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۰

  موافقم به شرطی که این نظارت جدی ادامه داشته باشد. کاش دولتی ها برخورد می کردند تا قوه قضاییه با این همه پرونده های پیش رو مجبور به دخالت نمی شد . کاش اما ظاهرا منافعشان درگیر است. دزد های جان و مال مردم

 • حمیدپاپی
  ۲ ۰

  با سلام
  ناتوانی تیم اقتصادی دولت و مجلس این همه گرفتاری برای مردم ایجاد کرده است.

 • نادر
  ۱ ۰

  ای بابا ای بابا

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری