{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 338332

آیا می توان خودروها را به مردانه و زنانه تقسیم کرد؟

به گزارش اقتصادآنلاین، فهرست 5 خودروی «مردانه» تهیه شده است. وجه مشخصه این خودروها را ظاهر آنها و خصوصیات خودروهای شاسی بلند تشکیل می دهد.

Mercedes-AMG G

در این فهرست جای اول به خودروی شاسی بلند Mercedes-AMG G آلمانی اختصاص دارد. به عقیده متخصصان با وجود تجهیزات جدید و فناوری معاصر و دزاین بهتر آن، این خودرو خصوصیات «مردانه» خود را حفظ کرده است.

Hummer H2

خودروی Hummer H2 آمریکایی در جای دوم این فهرست قرار دارد. هر چند تولید آن در سال 2009 میلادی به پایان رسید، اما این خودرور تا کنون از تقاضای زیادی برخوردار است. این خودرو دارای موتور V8 به حجم 6,2 لیتر است.

Cadillac Escalade

خودروی Cadillac Escalade آمریکایی در جای سوم قرار گرفته است. این یکی از مشهورترین خودروهای شاسی بلند هالیوود است. این خودرو ظاهر و فناوری خود را حفظ کرده است. با وجود قیمت بالا و دکور تجملی ، کیفیت آن تغییری نکرده است.

Wrangler

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وبگاه «کارزویک»، خودروی Wrangler که تولید شرکت «جیپ» آمریکایی است در جای چهارم قرار گرفته است. آن را «بهترین اسباب بازی مردانه» می دانند. نوع جدید این خودرو دارای پلتفرم مدرنیزه شده و فناوری الکترونی جدید است.

Toyota Land Cruiser

خودروی شاسی بلند Toyota Land Cruiser فهرست 5 بهترین خودروی «مردانه» را تکمیل می کند. مهمترین خصوصیت این مدل خودرو  قابل اطمینان بودن آن است.  این خودرو بطور منظم در ردیف اول فهرست بهترین خودروها از لحاظ امن بودن قرار دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری