کد خبر 336730

خدمات ‌پس ‌از‌ فروش مطمئن خودرو، نقطه اتکا مشتریان

بی شک یکی از پارامترهای اصلی و تاثیر گذار در انتخاب خودرو، معقوله خدمات پس از فروش می باشد و این مهم در شرایط کنونی بازار که انتخاب خودرو مناسب را به یکی از تصمیمات دشوار تبدیل نموده است از اهمیت دوچندانی برخوردار است و درصورتیکه خریداران به این موضوع مهم توجه ننمایند نتیجه آن با انتظار طولانی برای تامین قطعه ساده انهم با قیمت چندین برابرنمایان خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، خریداران باید توجه داشته باشند به طورحتم بعد از خرید خودرو بزرگترین چالش پیش رو برای خریداران تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه خود است. به همین علت سوالی که امروزه مورد بحث قرار می گیرد این است که با شرایط موجود سیاسی و اقتصادی کشور و مخصوصا صنعت خودروسازی، آیا خودروسازان می توانند بستر مناسب برای تامین قطعات و حمایت و پشتیبانی از مشتریان خود را فراهم کنند یا خیر؟

در شرایط کنونی بازار خودرو، برخی از خودروسازها ناخواسته با مشکلاتی در خصوص تامین قطعات روبرو شده اند که باعث افزایش نگرانی و کاهش اطمینان مشتریان شده است. در نظر گرفتن این نکته از آن جهت اهمیت دارد که بازار خودروی کشور تحت تاثیر محدودیت های فراوانی به دنبال ثبات است که یکی از مهمترین فاکتورها توانایی تامین قطعات محصولات موجود در سبد خود است.

در این بین با توجه به اینکه شرکت چری شریک تجاری بزرگترین شرکت خصوصی خودروساز مدیران خودرو می باشد این شرکت بزرگ  بهترین عملکرد را در مقایسه با سایر خودروسازان داشته باشد و با در نظر گرفتن واقعیت های پیش رو در بازار بهترین سرویس را به مشتریان ارائه کند. مدیران خودرو با برنامه ریزی زودهنگام، قبل از شروع تحریم ها و با تصمیم گیری اصولی و هدفمند اقدام به تامین قطعات محصولات خود کرد و حتی در این زمینه بالاتر از نرخ میانگین سالانه خود عمل کرد.

در این میان عواملی همچون فضای استاندارد و مجهز برای ارائه خدمات، حضور نیروهای آموزش دیده و با تجربه در سطح شبکه نمایندگان با توجه به گستردگی مشتریان، می توانند خدمت رسانی به مشتریان در این حوزه را بهبود بخشند.

مدیران خودرو همواره در بین شرکت هایی است که با اولویت قرار دادن تامین قطعات و حداقل کردن زمان رسیدگی به خدمات، همواره تلاش می کند که در راستای رضایتمندی مشتری قدم های موثری برداشته و این اطمینان را به مشتری بدهد که با آسودگی خاطر اقدام به خرید خودرو و استفاده از آن کند.

شرکت مدیران خودرو ماه گذشته نیز با برگزاری مراسمی برای برخی از مشتریان خود؛ ضمن معرفی فرآیندهای پذیرش و ارائه سرویس‌های خدمات پس از فروش، بازدید از انبار مرکزی قطعات یدکی شرکت مدیران خودرو را فراهم کرد تا قدم مثبتی برای افزایش خاطر مشتریان خود مهیا کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر