کد خبر 321633

باشگاه مشتریان شرکت مدیران خودرو برگزار می‌کند:

بررسی رایگان سلامت خودرو در گردهمایی ۳۱۵ سواران شرکت مدیران خودرو

۵ تیم فنی خدمات پس از فروش خودروهای حاضر را از منظر سلامت فنی بصورت رایگان بازدید و توصیه های لازم برای رفع ایرادات را به مالکین ارائه خواهند کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، شرکت مدیران خودرو با هدف حفظ ارتباط با جامعه خریداران محصولات خود و در راستای رضایتمندی مشتریان اقدام به برگزاری گردهمایی خودرو ام وی ام 315 خواهد کرد. بر این اساس کلیه مالکین انواع مدل های خودرو 315 می‌توانند با حضور در پارکینگ شماره سه پارک آبشار واقع در منطقه 22 تهران مورخ 23 آذرماه روز جمعه از ساعت 10 صبح لغایت 13 در این گردهمایی دوستانه شرکت نمایند.

بنا به اعلام روابط عمومی شرکت مدیران خودرو با توجه به آغاز فصل سرما و همچنین پیش بینی بارش های بیشتر در فصل زمستان، تیم خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو  5 تیم فنی را در این گردهمایی مستقر خواهد کرد تا وضعیت خودرو های 315 را از نظر سلامت فنی و آمادگی لازم برای ورود به فصل زمستان را مورد ارزیابی قرار دهند. بر این اساس کلیه مالکان انواع خودرو های ام وی ام 315 میتوانند با حضور در این گردهمایی دوستانه از خدمات در نظر گرفته شده بهرمنده شده و از میزان سلامت خودرو خود مطلع شوند.

علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر