{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 318353

گروه صنعتی ایران خودرو به تازگی فهرست قیمت محصولات خود را با برخی تغییرات بر روی سامانه ی فروش خود قرار داد. در فهرست جدید قیمت محصولات این کارخانه، تفکیک های جدیدی ایجاد شده و از طرفی برخی حواشی گذشته تکذیب شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از اسب بخار، با وجود اعلام قیمت جدید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در روزهای گذشته و رسیدن آن به ۵۷ میلیون تومان، شاهد بودیم که واحد فروش ایران خودرو هیچگاه این عدد را تکذیب نکرد و حتی در برخی پیگیری ها از طریق پاسخ تلفنی سازمان فروش و نمایندگی های ایران خودرو، عدد اعلام شده تایید شد. اما با به وجود آمدن حواشی ارسال دعوتنامه ی اسفند ماه برای این افزایش قیمت و از سویی احتمال جعلی بودن مدارک منتشر شده، بازار خودروی کشور به دنبال پاسخ قطعی از جانب ایران خودرو بود. در نهایت روز گذشته این شرکت به صورت رسمی قیمت تمام شده ی محصولات خود را برای مشتریان تحویل آذر ماه منتشر کرد و با این کار، هر گونه افزایش قیمت جدید را رد کرد. البته انتشار این لیست قیمت نشان می دهد که برخی حواشی جدید در راه است و بزودی مشتریان دنا پلاس و برخی محصولات دیگر ایران خودرو، باید با تفاوت های آپشنی اجباری خودروهای خود را از این شرکت تحویل بگیرند. در خبرهای بعدی به بررسی این جدول قیمتی می پردازیم.

03

04

05

ارسال نظر

 • شگفت انگیز
  ۱ ۰

  خودروسازان حق افزایش قیمت برای خودروهایی که موعد تحویل آنها گذشته را به هیچ وجه ندارند.
  خودرویی که موعد تحویل آن مثلا مرداد یا شهریور بوده را تحویل نمی دهند حتی دعوتنامه هم صادر نمی کنند به این امید که افزایش قیمت دهند و بعد صادر کنند.!!این انصافه؟ این قانونه؟ این شرعیه؟
  آمدیم و خودروساز عشقش کشید و خواست؛ سال بعد، دعوتنامه های امسال را صادر کند! آیا حق دارد به قیمت روز سال 98 با مشتری حساب کند؟! جواب این سوال در کشورهای قانون مدار و خودروسازان مطرح دنیا؛ البته که نه است. در کشور ما و خودروسازان ما نمی دانم؟! شما قضاوت کنید.

 • سعیداقا
  ۰ ۰

  خدانابودکنه این ایران خودرو راهمتون دزدوپدرسوخته هستید

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری