کد خبر 233615

تازه واردان بازار خودرو با لوکسژن آمدند +تصاویر

لوکسژن، نخستین برند تایوانی بازار ایران روز گذشته و تنها دو روز مانده به دومین نمایشگاه خودرو تهران از سوی آرمان موتور کویر، نماینده رسمی لوکسژن در دفترفروش مرکزی این شرکت رونمایی و معرفی شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، روز گذشته خودروهای لوکسژن S3 ، S3 برقی،U7 و M7  در نمایشگاه مرکزی آرمان موتور کویر رونمایی شد.

عقیل مصطفایی، مدیر بازاریابی و فروش آرمان موتور کویر در حاشیه این مراسم گفت: لوکسژن در سه کلاس SUV،MPV و سدان در حال تولید محصول است و در کنار نمونه‌های بنزینی خودروهای سدان برقی و MPV برقی نیز تولید می‌کند، که از این محصولات برای بازار ایران، پنج خودرو را در نظر گرفته ایم و با باز شدن سایت  ثبت سفارش اقدام به ورود آنها خواهیم کرد.

او همچنین با اشاره به اینکه در حال حاضر هومولوگیشن 2 محصول را انجام داده‌ایم و معتقدیم شرکت آرمان موتور باید تمامی کارهای مربوط به واردات و عرضه را مطابق با قانون انجام دهد، تصریح کرد: به محض باز شدن سایت ثبت سفارش خرید را از تایوان انجام خواهیم داد و هیچ برنامه‌ای برای پیش فروش بدون برنامه ریزی نداریم.

مدیر بازاریابی و فروش آرمان موتور کویر در ارتباط با عرضه محصول برقی لوکسژن نیز گفت: در صورت فراهم شدن زیر ساخت مورد نیاز،  محصول برقی لوکسژن را نیز عرضه خواهیم کرد.

 او ادامه داد: خودروهای برقی نیاز به ایستگاه‌های برق رسانی در خیابان‌ها و جاده‌ها دارند که این جایگاه‌ها نیز باید توسط دولت نصب و فراهم شود تا هم ما و هم دیگر شرکت‌ها بتوانیم محصولات برقی خود را وارد کشور کنیم.

مصطفایی درباره حضور در نمایشگاه خودرو تهران نیز اظهار کرد: حضور پر قدرتی را در دومین نمایشگاه خودرو شهرآفتاب خواهیم داشت و در روز اختصاصی خبرنگاران یک محصول دیگر را رونمایی و در کنار 3 محصول دیگر به نمایش خواهیم گذاشت.

 مصطفایی در پایان گفت: از عملکرد آرمان موتور و لوکسژن مشخص است که این برند برای بازار ایران برنامه ویژه‌ای دارد، چرا که تاکنون تعداد کمی  شرکت خودرویی داشته ایم که در بدو ورود به بازار ایران این چنین پر محصول وارد شود.

لوکسژن

لوکسژن

لوکسژن

لوکسژن

لوکسژن

لوکسژن

لوکسژن

لوکسژن

لوکسژن

لوکسژن

بیشتر بخوانید
ارسال نظر