{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 163505

با توجه به سیاست پنهان‌کارانه شرکت اپل در مورد سرمایه‌گذاری در پروژه تولید خودروهای برقی انتظار می‌رود که خودروهای این شرکت برای اولین‌بار بار به سیستم جلوگیری از برخورد با عابر پیاده مجهز شوند.

به گزارش از دیلی میل، یکی از مهمترین حق امتیازهای ثبت شده شرکت اپل سیستم شناسایی مناطق ناشناخته و کنترل خودکار خودرو در نقاط فاقد نقشه است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، سیستم شناسایی و پردازش نقاط ناشناخته قادر است تا فاصله بین خودرو و سایر اشیاء را با سرعت بسیار بالا پردازش کرده و با تصمیم‌گیری سریع،  مسیر خودرو را تغییر دهد.

مهمترین ویژگی سیستم تشخیص موانع شرکت اپل قابلیت پیش‌بینی واکنش خودروها و موانع عبوری برای پردازش لحظه‌ای وضعیت جدید است.

پروژه تولید خودروی برقی شرکت اپل که تیتان نامیده می‌شود، تاکنون چند حق امتیاز انحصاری در مورد سیستم‌ شناسایی موانع و سیستم تشخیص احتمال برخورد دریافت کرده است.

شرکت اپل در سال گذشته حق امتیاز تولید انحصاری سیستم جلوگیری از برخورد با نام  جلوگیری از برخورد با موانع چند ضلعی را نیز دریافت کرده است.  

از سال گذشته که پروژه تیتان از سوی شرکت اپل معرفی شده تاکنون شایعات گسترده‌ای در مورد جزئیات خودروهای این شرکت منتشر شده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری