کد خبر 160435

پز دادن با خودروهای لوکس چقدر هزینه دارد؟

خودروهای لوکس همواره مورد توجه اقشار مختلف جامعه بوده و اکثر افراد جامعه تمایل دارند برای یک بار هم که شده، سوار خودروهای پر زرق و برق شوند.

سبک زندگی برخی افراد جامعه مدت ها است که با خودنمایی آمیخته شده و تحت این شرایط هر روز پدیده ویژه ای بروز پیدا می کند.

اجاره خودروهای لوکس یکی از همین پدیده های نوظهور است و بازاری به جذابیت چهار چرخ های آخرین مدل دارد، اتفاقی پیش از این پیش از این با هدف تزئین برای ماشین عروس یا مراسم های خاص و... خلاصه می شد، این روزها برای نشان دادن تمکن مالی، دور زدن در خیابان ها، تشریفات و... با نگاه فخر فروشی شکل گرفته است.

این ماجرا خبرنگار ما را به مراکز اجاره خودرو های لوکس سوق داد. براساس گزارش های میدانی، تمامی مراکز اجاره خودرو یک پیش شرط ماورای هزینه نقدی اجاره خودروها دارند و آن پرداخت 15 درصد قیمت خودرو به صورت نقد یا سند ملکی معادل قیمت خودرو است؛ به همراه یک چک به مبلغ هزینه کل قیمت خودرو.

مازراتی کواتروپورته

اجاره روزانه این خودرو لوکس 5 میلیون تومان آب می خورد و اگر فردی قصد اجاره هفتگی آن را داشته باشد، با تخفیف 3 میلیون و 500هزار تومانی نمایشگاه دار روبه رو می شود و تنها باید 31 میلیون و 500 هزارتومان ناقابل بپردازد. البته اجاره ماهانه این خودرو نیز حدود 42 میلیون تومان است.

پورشه پانامرا

اجاره روزانه این خودرو 3 میلیون تومان تمام می شود و اگر فردی قصد اجاره هفتگی آن را داشته باشد، با تخفیف یک میلیون و 600هزار تومانی نمایشگاه دار روبه رو می شود و تنها باید 19 میلیون و 600 هزار تومان هزینه پرداخت کند.

اگر بخواهید این خودرو را به صورت ماهانه اجاره کنید، تنها کافی است که 25 میلیون تومان بپردازید.

بنز S500

هزینه اجاره این خودرو روزانه 2 میلیون تومان است و اگر فردی قصد اجاره هفتگی این خودرو را داشته باشد، باید 13 میلیون تومان هزینه پرداخت کند. اجاره این خودرو به صورت ماهانه نیز حدود 20 میلیون تومان تمام می شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۴ ۰

    برای آقازاده ها به قیمت تو شیشه کردن خون ملت مظلوم.