نشانه های مردان متاهل که خود را مجرد جا می زنند!

بسیاری از مردان متاهل به دلایل مختلف از سردی روابط با همسرشان گرفته تا تنوع طلبی شخصی، به دنبال تجربه های خارج از ازدواج هستند که بسیاری از دختران را دچار سردرگمی در روابط و آسیب عاطفی می کنند. در این مطلب نشانه های متاهل بودن مرد را خدمتتان عرض میکنیم با ما همراه باشید.

نشانه های مردان متاهل که خود را مجرد جا می زنند!

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ متاسفانه بسیاری از خانم ها براحتی دروغهای مردان متاهل را باور کرده و ناخواسته خود را درگیر چنین روابطی میکنند و وقتی در نهایت متوجه متاهل بودن طرف مقابل می شوند دلشکسته و سرخورده میشوند.

برخی مردان متاهل یک وجه مشترک دارند که برای انجام آن تلاش زیادی هم می کنند. این وجه مشترک فریبکاری است. این مردهای تنوع طلب در پی روابط خارج از ازدواج هستند و سعی می کنند خود را مجرد جلوه دهند و متاسفانه بسیاری از خانم ها براحتی دروغهای آنها را باور کرده و ناخواسته خود را درگیر چنین روابطی میکنند و وقتی در نهایت متوجه متاهل بودن طرف مقابل می شوند دلشکسته و سرخورده میشوند. در زیر به مواردی اشاره می کنیم که نشان می دهد مردی که با او وارد رابطه شده اید متاهل است.


در این زمینه بخوانید؛

۲۰فایده سینگل بودن

 

ده ویژگی مهم مردان متأهل

    چند موبایل دارند و شماره ای که در اختیار شما می گذارند، اعتباری است.

    آخر شب ها و روزهای تعطیل نمی توانند با شما صحبت کنند. چون این ساعت ها باید در کنار خانواده باشند.

    آخر شب ها و روزهای تعطیل با پیامک و واتساپ و اینستاگرام و تلگرام با شما در تماس هستند، ولی تلفن شما را جواب نمی دهند.

    اگر در اینترنت با او آشنا شده اید، پروفایل ایشان عکس ندارد.

    آدرس محل کار و خانه اش را به شما نمی گوید.

    شما را به دوستانش معرفی نمی کند.

    با شما جای عمومی نمی آید.

    می گوید از همسرش جدا شده است. وقتی متوجه می شوید در شناسنامه اش طلاقی ثبت نشده، می گوید در حال جدا شدن است. وقتی متوجه می شوید با همسرش در یک خانه زندگی می کند، می گوید همسرش فقط یک همخانه است و به خاطر بچه ها مجبور شده وجود همسرش را در خانه تحمل کند وگرنه حتی با همسرش حرف نمی زند.

    اگر در شهر دیگر زندگی می کند، فقط وقتی در شهر شماست با شما تماس می گیرد.

    هدیه گران قیمتی نمی خرد (چون همسرشان از میزان خرج آنها باخبر است) ولی بخوبی می داند چطور زبان بازی کند و به اصطلاح رگ خواب خانم ها را می شناسد.

اگر متوجه شدید با مردی متأهل آشنا شده اید، حتماً به او بگویید که متوجه فریب او شده اید. لازم نیست در ملاقات حضوری به او اطلاع بدهید. می توانید تلفنی یا با پیامک به او خبر بدهید.گول زبان بازی او را نخورید. بدون داد و بیداد و فیلم هندی بازی کردن، از رابطه خارج شوید.به او هشدار بدهید اگر به شما پیامک بفرستد یا تلفن کند، موضوع را به همسرش اطلاع می دهید. (حتی اگر همسر او را نمی شناسید، بلوف بزنید!) به این ترتیب او برای همیشه از زندگی تان خارج می شود.در ادامه مطلب به دلایلی که نشان می دهد مرد مقابل شما مجرد نیست و متاهل است خواهیم پرداخت.

از کجا بدانیم مرد متاهل است؟

مردان متاهل برای اینکه شانس ارتباط با شما را از دست ندهند یا مجبورند دروغ بگویند و یا کاملا بصورت حرفه ای راز خود را از شما مخفی نگه می دارند و بعضی هم مقصودشان این است که شما را به خودشان علاقمند کنند که اگر موضوع تاهل شان فاش شود احتمال اینکه شما ترکشان کنید به حد اقل برسد.در زیر به برخی خصوصیات مشترک مردان متاهل می پردازیم که می تواند در رابطه به شما کمک کننده باشد:

    اولین و تابلو ترین قسمت همان جای حلقه است. اگر قسمت حلقه کمی رنگ متفاوت داشت و یا جایش مانده باشد، احتمال اینکه حلقه اش را از شما پنهان کرده باشد می رود. البته ممکن است بگوید که تازه طلاق گرفته و یا از اینگونه بهانه ها. ولی به هر حال می تواند شاخص ترین علامت باشد.

    استفاده از چندین خط تلفن و موبایل (بخصوص موبایلهای اعتباری) بسیاری از مردان متاهل از ترس اینکه ردی از خود بجا نگذارند مجبورند از شماره های موقت خود برای ارتباط با شما استفاده کنند و چندین موبایل با خود حمل می کنند. البته این درست است که قبل از اینکه شناخت کامل نشده تلفن دائمی را به شما نگویند، ولی اینگونه ترسها بیشتر برای دخترهاست که نمی خواهند طرف مقابل بعدها برای آنها مزاحمت ایجاد کند.

    دعوت شما به مکانی که تنها زندگی می کند. بسیاری از مردان متاهل به این دلیل که نمی توانند شما را به منزل واقعی خود ببرند، یا یک شب اتاق اجاره می کنند و یا از دوستان خود یک شب بصورت قرضی اتاق می گیرند و شما را به آنجا دعوت می کنند و می گویند که “من تنها زندگی می کنم!!” اینگونه افراد بیشتر در فکر رابطه جنسی هستند و نه چیز دیگری.

    مردان متاهل در رابطه با شما حرفهای ضد و نقیض زیاد می زنند که شما را گمراه کنند و به اصطلاح دوست دارند شما را بپیچانند. شاید هم قبلا حرفی زده باشند که الان یادشان نیست. چون معمولا انسان دروغگو کم حافظه است.

    فقط زمانهای مشخصی می توانند با شما تلفنی صحبت کنند. (مخصوصا ساعات اداری) معمولا در شبها با شما صحبت نمی کنند و یا فقط در بعضی از شبها با شما تماس می گیرند.

    بعضی وقتها که به او زنگ می زنید، نه جوابی هست و نه خبری و بعد از ساعتها یک پیامک دریافت می کنید. کلا در جواب دادن تلفن منظم نیستند.

    بیشتر از طریق پیامک و SMS با شما در ارتباط است و سعی می کند تماس تلفنی چندانی با شما نداشته باشد.

    یک مرد متاهل همیشه در روزهای تعطیل و آخر هفته برنامه اش پر است و حاضر نیست با شما برنامه خاصی داشته باشد. این مورد در ایام تعطیلات رسمی و عید به اوج خودش می رسد.

    مردان متاهل سعی می کنند شما را از خانواده و دوستان نزدیک خود مخفی نگه دارند و هیچ وقت شما را به آنها معرفی نمی کند.

    هیچ وقت آدرس دقیق خانه اش را به شما نمی گوید و کلا اطلاعات جزئی و دقیقی از خودش فاش نمی کند و همیشه زندگی و سبک او برای شما یک معمای بزرگ است.

    شاید به شما بگوید که متارکه کرده و یا طلاق گرفته و یا در آستانه طلاق گرفتن است( در اینصورت از او بخواهید هر وقت طلاقش قطعی شد سراغ شما بیاید، در غیر اینصورت همۀ کاسه و کوزۀ طلاق گرفتنش روی سر شما می شکند)

    یک آقای متاهل هیچ وقت شما را به مکانهای عمومی و شلوغ نمی برد! مرد متاهل همیشه از ترس اینکه مبادا شناخته شود سعی می کند در محلهای خلوتی با شما قرار بگذارد.( از او بخواهید در محل های شلوغ و مکانهای خانوادگی با شما قرار ملاقات تنطیم کند.)

    مرد متاهل در مکانهای عمومی و قرار ملاقات، قدری عصبی است و اضطراب محسوسی در رفتار او مشاهده می شود و ممکن است رفتارهای خاصی از خودش بروز دهد.

    معمولا برخی مردان متاهل که بسیار محافظه کار هستند پول رستوران یا هر جایی را نقدی حساب می کنند. چون ممکن است حساب کارتی آنها توسط همسرشان کنترل شود! نقدی حساب کردن هزینه ها هیچ ردی بجای نخواهد گذاشت.

    اکثر مردان متاهل باید تا یک وقت خاصی در منزل باشند. اگر می بینید که بعد از ساعاتی آشفته بنطر می رسد و احساس می کند باید سریعتر به منزل برود، به احتمال قوی او یک مرد متاهل است.

    مرد متاهل هیچ وقت نمی خواهد شما را به خانه اش دعوت کند و سعی می کند تا شما را متقاعد سازد که در منزل و محل شما قرار ملاقات تنطیم کند.

خیانت زن

    آقایون متاهل اگر با ماشین دنبال شما و یا در محل شما بیایند، ترجیح می دهند وسیله نقیله را تغییر دهند و با ماشین شما به گشت زنی در سطح شهر بپردازند. این کار شانس شناخته شدن آنها در مکانهای عمومی را به حد اقل می رساند.

    مرد متأهل در حضور شما معمولا سعی می کند تلفنی صحبت نکند و یا برای جواب دادن به بیرون از محل می رود و از شما فاصله می گیرد. شاید هم به شما بگوید ساکت و آرام باشید تا جواب تلفن را بدهند. مردان متاهل دوست ندارند کسی بداند که با شما اوقات خود را می گذرانند. اگر پشت تلفن همسر ایشان باشد که اوضاع به شدت بدتر از این خواهد شد.

    معمولا آقایون متاهل در شبکه های اجتماعی با هویت های جعلی هستند. برای اینکار یک پروفایل قلابی و غیر اصلی دارند و عکسهای غیر واضح! اینگونه افراد مثلا در فیس بوک اطلاعات دقیقی از روابط و جزئیات زندگی خود را به نمایش نمی گذارند.

    مردان متاهل هیچ وقت شما را در لیست دوستان خود در شبکه های اجتماعی قرار نمی دهند. آنها می ترسند مبادا همسرشان سر نخی از شما پیدا کند و یا دوستانشان شما را در لیست آنها ببیند و کنجکاو شوند.

    مرد متاهل هیچ وقت حاضر نیست با شما عکس بگیرد و از ترس اینکه یک روزی عکسهایش در موبایل یا اینترنت پخش شود ترجیح می دهد از این کار طفره رود.

علت خیانت مردان متاهل چیست؟

خیانت امری بسیار هزینه بر است که میتواند منجر به ناراحتی، گسستگی، طلاق و حتی خشونت شود. پس علت خیانت مردها چیست؟ چرا با وجود تمام عواقبش باز هم این کار را میکنند؟ این سوال محققان روانشناسی را مجذوب خود میکند. از مهم ترین علل خیانت مردان متاهل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. کمبود عشق

یکی از رایج ترین محرک ها برای خیانت مردان از نظر روانشناسی، کمبود عشق است. به این معنا که مرد در زندگی مشترکش دیگر احساس عشق پرشور یا حتی عاشق بودن نمیکند. در عوض رابطه را خسته کننده، کسل کننده یا راکد میبیند. اینجاست که خیانت احساسی شکل میگیرد و مرد راه دیگری برای دریافت عشق و محبت پیدا میکند. به گفته روانشناسان: کمبود عشق انگیزه ای قدرتمند برای خیانت است و قطعاً یکی از قوی ترین آنها برای خیانت مردان متاهل است. اگر این کمبود در رابطه شما وجود داشته باشد، مرد به اولین توجه و محبتی که ببیند واکنش نشان میدهد. در بسیاری از موارد رابطه با مرد متاهل نتیجه یکسری توجه های ساده و ابتدایی بوده است.

۲. میل جنسی

احساس نارضایتی از زندگی جنسی در روابط زناشویی، شاید از بارزترین دلایل خیانت مردان متاهل است. در واقع در این مورد شریک زندگی شما علاقه خود را از دست داده است یا میخواهد چیز جدیدی را امتحان کند که شما نمی توانید به او بدهید. پس در صدد برطرف کردن نیاز ها و خواسته های خود در مسیری به غیر از ازدواج برخواهد آمد.

۳. خشم یا انتقام

خیانت مردان متاهل گاهی از روی عصبانیت یا تمایل به انتقام، است. شاید شما به تازگی همسرتان را به شدت ناامید کرده باشید و او مبهوت و آسیب دیده باشد. شاید بخواهد کاری کند که شما نیز همین احساسات را پشت سر بگذارید تا آن دردی را که برایش ایجاد کرده اید، درک کنید. به عبارت دیگر، در این مورد منطق یک مرد خیانتکار این است که: “او به من صدمه زده، بنابراین اکنون من او را آزار خواهم داد”. خیانت با انگیزه عصبانیت میتواند به دلایلی غیر از انتقام اتفاق بیفتد، از جمله: ناامیدی مرد در یک رابطه زمانی که به این نتیجه میرسد که همسرش او را درک نمیکند.

همچنین عصبانیت نسبت به شریکی که به همسرش اهمیت نمیدهد یا از نظر جسمی یا روحی چیز زیادی برای ارائه ندارد، عصبانیت یا ناامیدی پس از یک مشاجره و… همه و همه از عواملی است که میتواند باعث خیانت مرد به زن شود. صرف نظر از علت اصلی، خشم میتواند به عنوان یک محرک قدرتمند برای صمیمی شدن با شخص دیگر عمل کند.

۴. موقعیت و فرصت

به طور کلی داشتن یک فرصت برای خیانت احتمال خیانت مرد به همسرش را بیشتر میکند. البته این بدان معنا نیست که همه افرادی که فرصت خیانت دارند این کار را انجام میدهند. اما فراهم آمدن موقعیت غالباً (اما نه همیشه) انگیزه خیانت را افزایش میدهد. این مثال ساده را در نظر بگیرید: شما اخیرا در رابطه خود به مشکل برخورده اید و همسرتان ناامید شده و اعتماد به نفسش را از دست داده. یک روز، یک همکار با او دوستانه صحبت میکند و می گوید: “من واقعاً جذب شما میشوم و از شما خوشم میاید.” شاید این همان چیزی است که این مرد در این لحظه به آن نیاز دارد. که به راحتی میتواند باعث ایجاد رابطه با مرد متاهل شود. در واقع اگر فقط یک یا دو عامل درگیر باشد، ممکن است مرد، خیانت را انتخاب نکند.

اما در این مثال ترکیب عوامل انگیزشی، فاصله در رابطه زناشویی، احساس ناامیدی و توجه همکار با همدیگر می تواند احتمال خیانت مردان متاهل را بیشتر کند. درواقع در جواب این سوال که چه مردهایی بیشتر خیانت میکنند؟ باید گفت مردهایی که در یک موقعیت چند دلیل برای ناامیدی و فاصله از زندگی مشترک دارند.

۵. نیازهای برآورده نشده

اگر بپرسید مرد متاهل چرا خیانت میکند؟ باید بگویم ساده است چون گاهی اوقات، نیازهای یک یا هر دو شریک زندگی در یک رابطه برآورده نمیشود. بسیاری از افراد انتخاب میکنند که در این رابطه باقی بمانند. اغلب امیدوارند که اوضاع بهتر شود. اما نیازهای برآورده نشده میتواند منجر به ناامیدی شود که در صورت عدم بهبود اوضاع، ممکن است بدتر شود و به یکی از دلایل خیانت مردان متاهل بدل شود.

این میتواند انگیزه ای فراهم کند تا مرد نیازهای خود در جاهای دیگر برآورده کند. مثلا وقتی یک یا هر دو شریک زندگی اغلب وقت خود را خارج از خانه میگذرانند نیازهای عاطفی برآورده نشده میتواند انگیزه خیانت همسر باشد. تعریف خیانت عاطفی میتواند مشکل باشد، اما به طور کلی به وضعیتی اشاره دارد که کسی علاوه بر شریک زندگی خود، انرژی عاطفی زیادی را در شخص دیگری سرمایه گذاری میکند که همین علت عاشق شدن مردان متاهل است.

۶. تنوع طلبی

تنوع طلبی یکی دیگر از دلایل خیانت مردان متاهل است که بسیار شناخته شده تر است. در متن یک رابطه، میل به تنوع اغلب به رابطه جنسی مربوط میشود. به عنوان مثال، کسی ممکن است علاقه مند به آزمایش انواع رابطه های جنسی باشد که شریک زندگی او در آنها نیست. همچنین تنوع ممکن است به این معنی باشد: مکالمات یا سبک های مختلف ارتباطی، فعالیتهای مختلف غیرجنسی، روابط با افراد دیگر علاوه بر شریک زندگی فعلی و… این میل به تنوع را میتوان عمده ترین دلیل برای خیانت مردان متاهل دانست.

۷. اعتماد به نفس پایین

روانشناسی مردان متاهل نشان میدهد که تمایل به افزایش اعتماد به نفس میتواند انگیزه خیانت باشد. دلیل خیانت مردان متاهل میتواند این باشد که رابطه با شخص جدید میتواند منجر به ایجاد احساسات مثبت در آنها شود. در واقع مردهای خیانتکار در این شرایط ممکن است احساس قدرت، جذابیت، اعتماد به نفس یا موفقیت کنند. این احساسات میتوانند عزت نفس فرد را تقویت کنند. همین احساسات درباره نفر سوم رابطه هم وجود دارد و میتواند باعث وابستگی عاطفی به مرد متاهل شود.

بسیاری از افرادی که به دلیل مشکلات اعتماد به نفس خیانت میکنند، همسرانی دوست داشتنی و حامی دارند که همیشه با دلسوزی همسرشان را تشویق میکنند. اما در چنین شرایطی مردان ممکن است فکر کنند، “آنها باید این حرف را بزنند” ، یا “آنها فقط نمی خواهند احساس بدی داشته باشم.” پس این مورد به کم و کاستی رابطه زناشویی و زندگی مشترک ارتباطی ندارد و از جمله علل خیانت در روانشناسی است.

منبع: saednews
ارسال نظر