انهدام باند ۴ نفره اشرار مسلح در سوران + توضیحات پلیس

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام باند ۴ نفره و هلاکت یکی از اشرار مسلح در تعقیب و گریز و عملیات ویژه ماموران پلیس انتظامی سیب و سوران خبر داد.

 انهدام باند ۴ نفره اشرار مسلح در سوران + توضیحات پلیس

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سردار دوستعلی جلیلیان در زاهدان اظهار داشت: عصر امروز در اجرای طرح برخورد قاطع با عوامل مخل امنیت با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس شهرستان سیب و سوران، مشخص شد باند 4 نفره مخلان نظم و امنیت عمومی که در پرونده خود سابقه خرید و فروش مواد مخدر و فروش سلاح و مهمات را دارند در حال تردد، پرسه‌زنی و مترصد اقدامات مجرمانه و عملیات ایذایی در محور سوران به سراوان هستند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: تحرکات اعضای این باند به صورت نامحسوس و لحظه به لحظه مورد پایش ماموران پلیس قرار گرفت و در نهایت در یک عملیات مقتدرانه و برنامه‌ریزی شده ضربتی که ماموران قصد دستگیری آنان را داشتند، با ماموران به صورت مسلحانه مسلحانه درگیر شدند و طی این درگیری مسلحانه با ماموران، با آتش برتر پلیس مواجه و زمینگیر شدند.

وی تصریح کرد: طی این درگیری یکی از اشرار به هلاکت رسید و 3 نفر دیگر دستگیر شدند و دو قبضه سلاح کلاش، 6 تیغه خشاب و 86 فشنگ جنگی، یک قبضه کلت کمری با مهمات مربوطه و همچنین یک دستگاه پژو پارس به مراه 2 عدد پلاک سرقتی کشف و ضبط شد. تحقیقات تخصصی پلیس از اعضای این باند شروع شده است.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
ارسال نظر