قتل غم انگیز نوزاد ۱۰ ماهه به خاطر گریه های مدام!

مرد معتاد که نوزاد ۱۰ ماهه‌اش را به قتل رسانده بود انگیزه خود را از این کار گریه‌های مداوم فرزندش عنوان کرد.

قتل غم انگیز نوزاد ۱۰ ماهه به خاطر گریه های مدام!

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ روزنامه ایران نوشت: سرهنگ «شهرام امیریان » جانشین فرماندهی انتظامی  شرق استان تهران در خصوص این خبر بیان داشت: وقتی پرونده مرگ مشکوک نوزادی ۱۰ ماهه به پلیس آگاهی شهرستان فرستاده شد بلافاصله بررسی موضوع در دستورکارقرار گرفت.

 پس از هماهنگی قضایی و احضار پدر نوزاد، وی در تحقیقات اولیه عنوان کرد نوزاد ۱۰ ماهه وی روی میز آشپزخانه بوده که ناگهان متوجه افتادن وی روی زمین و سپس مرگ وی شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گفت: مأموران با مشاهده آثار ضرب و جرح روی بدن کودک نسبت به موضوع حساس شده و به بازجویی دقیق‌تر از پدر وی پرداختند که در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد وی معتاد است و در نهایت با مشاهده مدارک و مستندات پلیسی به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: روز حادثه بدلیل استعمال مواد مخدر حالت طبیعی نداشتم وقتی نوزادم شروع به گریه کرد عصبانی شدم و وی را مورد ضرب و شتم قرارداده و سپس خفه‌اش کردم.

سرهنگ «امیریان» با اشاره به معرفی قاتل به مراجع قضایی اظهار داشت: دریافت آموزش‌های کنترل خشم و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی (اعتیاد و...) و مراجعه به کارشناسان روانشناسی برای حل مشکلات از وقوع حوادث تلخ این چنینی پیشگیری می‌کند.

منبع: روزنامه ایران
ارسال نظر
ارسال نظر
  • مهتاب
    ۰

    اتفاقا خوب شد ؛ از زندگی نکبت بار با یک پدر معتاد راحت شد ....