تصادف زنجیره ای مرگبار در اتوبان امام علی(ع)

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از فوت یک نفر در تصادف زنجیره‌ای مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) خبر داد و گفت: یک خانم نیز دچار مصدومیت شده است.

تصادف زنجیره ای مرگبار در اتوبان امام علی(ع)

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر؛ جلال ملکی از فوت یک نفر در اثر تصادف زنجیره ای مرگبار در اتوبان امام علی (ع)  در مسیر جنوب به شمال خبر داد و گفت: ساعت ۲۳:۰۵ شب گذشته برخورد چند خودرو در مسیر جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع)، رو به روی پارک آزادگان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اعلام شد و متعاقباً ۲ ایستگاه آتش‌نشانی از دو مسیر مختلف راهی محل حادثه شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد:در اثر تصادف زنجیره ای مرگبار در اتوبان امام علی (ع) در محل حادثه مشاهده شد که هشت خودروی سواری و یک موتورسیکلت به‌صورت زنجیره‌ای به یک‌دیگر برخورده کرده‌اند و دو سه دستگاه از خودروها نیز به نیوجرسی‌ها برخورد کرده بودند و دچار خسارت شده بودند.

وی اظهار کرد: متأسفانه راکب موتورسیکلت به‌دلیل شدت جراحات وارده و به تأیید عوامل اورژانس جان خود را از دست داد و یک خانم نیز دچار مصدومیت شده بود.

ملکی در پایان تصریح کرد: خودروها به محل امنی منتقل شدند و محل حادثه تحویل عوامل پلیس راهور شد و عملیات در ساعت ۲:۱۰ به پایان رسید.

تصادف زنجیره ای

منبع: مهر
ارسال نظر