در اردبیل پدر سنگدل، همسر و ۲ دخترخردسالش را به آتش کشید

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل با اشاره به اینکه این حادثه در کل ۹ نفر مصدوم دارد، افزود: مصدومان شامل ۴ نفر از اعضای خانواده و پنج نفر از همسایه‌ها هستند.

در اردبیل پدر سنگدل، همسر و ۲ دخترخردسالش را به آتش کشید

به گزارش اقتصاد آنلاین؛  مدیرکل دفتر امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اردبیل اظهار کرد: دیشب ساعت ۲۱:۴۱ در شهر «آلنی» مشگین‌ شهر مردی ۳۶ ساله بر سر اختلافات خانوادگی که همسر و فرزندانش قهر کرده و رفته بودند را به زور به منزل آورده و خانه را آتش زد .

علی محبوبی‌پور تصریح کرد: پدر خانواده بعد از درگیری در منزل را بسته و خانه را به همراه همسر و ۲ دختر به سن‌های ۹ و ۵ ساله با بنزین آتش زد.

وی گفت: همسایه‌های این خانواده شامل ۲ نفر زن و ۳ نفر مرد نیز که به کمک این خانواده آمده بودند، دچار سوختگی شده و به بیمارستان منتقل شده‌اند.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل با اشاره به اینکه این حادثه در کل ۹ نفر مصدوم دارد، افزود: مصدومان شامل ۴ نفر از اعضای خانواده و ۵ نفر از همسایه‌ها هستند.

محبوبی‌پور با بیان اینکه در این حادثه تلخ کل اموال منزل نیز دچار حریق شده و سوخته است، خاطرنشان کرد: همسر و دختران این خانواده با ۱۰۰ درصد سوختگی به بیمارستان منتقل شده اند.

مدیرکل دفتر امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اردبیل اضافه کرد: پدر خانواده در حالت روحی و روانی نامتعادل بوده و به دنبال اختلاف شدید خانوادگی، آتش به جان فرزندان خود انداخته است.

ارسال نظر

  • بازنشسته
    ۰ ۰

    گرونی مردم رو دیوونه کرده لعنت بر باعث و بانی گرونی