کشف جسد خونین مردی ۴۰ ساله در پارک ارم

فردی که بامداد روز جمعه مردی ۴۰ ساله را در پارک ارم تبریز به طرز فجیعانه به قتل رسانده و متواری شده بود، در کم تر از ۴۸ ساعت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی تبریز دستگیر شد.

کشف جسد خونین مردی ۴۰ ساله در پارک ارم

به گزارش اقتصاد آنلاین، بامداد روز جمعه بود که گزارش کشف جسد خونین مردی ۴۰ ساله در پارک ارم تبریز به کارآگاهان تیم جنایی پلیس آگاهی تبریز مخابره و آنان بلافاصله برای بررسی صحنه جرم و کشف رمز و راز علت این حادثه شبانه عازم محل جنایت شدند.

اما تا رسیدن کارآگاهان، متهم و همدست وی که مقتول را با ضربات متعدد چاقو از پای درآورده بودند، پیکر غرق در خون وی را رها و از صحنه جنایت متواری می شوند و برای سرپوش گذاشتن بر این قتل فجیع خود، طوری صحنه سازی کرده بودند که انگار مقتول، ضربات متعدد چاقو به خود زده و چاقو در دست در کام مرگ فرو رفته است.

اما هوشیاری کارآگاهان مانع از پیشبرد نقشه آنان شد؛ کارآگاهان تحقیقات وسیع خود را برای پیدا شدن ردی از این جنایت آغاز کرده و موفق شدند مخفیگاه متهم و همدست وی را در شهر جدید سهند کشف و در کم تر از ۴۸ ساعت آنان را دستگیر کنند.

بنا براین گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر و افشای راز انگیزه شان برای قتل مرد جوان در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تبریز قرار گرفته اند.

منبع: رکنا
ارسال نظر