مرگ تلخ مرد جوان جلوی چشم خانواده اش

سد حسنلو نقده، اولین قربانی خود را در سال ۱۴۰۱ گرفت.

مرگ تلخ مرد جوان جلوی چشم خانواده اش

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از رکنا ، علی‌نژاد، مسوول فوریت‌های پزشکی شهرستان نقده، صبح یک شنبه در گفتگو با خبرنگار ها اظهار کرد: ساعت ۲۰:۰۰ عصر روز گذشته درپی تماس با اورژانس ۱۱۵، خبری مبنی بر غرق شدگی در سد حسنلو به اورژانس اعلام شد که بلافاصله یک اکیپ از نیروهای فوریت‌‌ اورژانس به محل حادثه اعزام شد‌.

وی افزود: یک فرد حدوداً ۳۱ ساله، با هویت مشخص که بهمراه خانواده در حاشیه سد حسنلو حضور داشتند، اقدام به شنا کرده و دقایقی بعد از ورود به آب غرق می‌شود.

بر اساس اعلام رسانه‌های شهر نقده، تاکنون جسد فرد مذکور بعد از چندین ساعت جستجو پیدا نشده است و نیروهای آتش‌نشانی همچنان در حال جستجو می‌باشند.

باتوجه به نصب تابلوهایی با مضمون خطر غرق شدگی در محدوده سدها و آبگیرها متاسفانه برخی افراد به ویژه نوجوانان و جوانان با گرم شدن هوا به منظور آب تنی به سدها و آبگیرهای اطراف شهرها و روستاها می‌روند که متاسفانه در بیشتر مواقع بر اثر غرق شدگی جان خودشان را از دست داده و خانواده و اطرافیان را داغدار می کنند.

 دوم تیرماه نیز دو جوان ساکن یکی از روستاهای شهرستان سردشت به علت ناآشنایی با فنون شنا در سد سردشت غرق شده‌اند و بعد از گذشت ۱۰ روز جستجوی غواصان تاکنون موفق به یافتن اجساد نشده‌اند.

منبع: رکنا
ارسال نظر

آخرین خبر ها