خودنمایی عجیب داماد وسط مراسم، عروسی را عزا کرد

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: تیراندازی در یک مراسم عروسی در یکی از روستاهای این شهرستان، منجر به فوت یکی از مهمانان شد.

خودنمایی عجیب داماد وسط مراسم، عروسی را عزا کرد

قتل دوست داماد وسط مراسم توسط خود داماد!

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ سرهنگ محمد رضائی اظهار داشت: در پی تماس اهالی یکی از روستاهای شهرستان فسا با مرکز ۱۱۰ پلیس مبنی بر تیراندازی منجر به فوت در مراسم عروسی، بلافاصله ماموران انتظامی در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی و تحقیقات اولیه مشخص شد که متأسفانه خطای داماد ۳۳ ساله هنگام تیراندازی با اسلحه شکاری، منجر به مجروحیت و فوت یکی از مهمانان ۵۵ ساله شده است.

این مقام انتظامی از دستگیری عامل تیراندازی خبر داد و خاطر نشان کرد: تیراندازی در مراسمات، منجر به وقوع حوادث تاسف بار این چنینی می شود و شایسته است با فرهنگ سازی و همکاری همه اقوام و طوایف، از تداوم این رسم نادرست که تاکنون بسیاری از خانواده ها را داغدار کرده است، جلوگیری کرد.

شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۱

  آخه یکی نیست به این دهاتی ها ،لرها،ترک وعربها بگه این رسم ورسومات مسخره وقدیمی خودتون رو کناربگزارید.هرچی اتفاق و بی فرهنگیه توسط تنها همین چند قشر داره می افته.جلوشون رو بگیرید ،دیگه یه عروسی کردن که دیگه این همه اداب ورسوم مسخره نداره...........کی دیگه ادم میشید ....فکرکنم اگه 100 باردیگه رو دنیا بیایید وبمیرید بازهم خریت خودرا فراموش نمی کنید.............

  • ناشناس
   ۰ ۰

   آره واقعن من باحرف ونوشتارومنطق شما کاملا موافقم دوست عزیز واقعن حرفتون بجا وحق هست ،،،✌️👌

آخرین خبر ها