تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

حمله مرگبار داماد عصبانی به خانه پدرزن + عکس

داماد عصبانی که به رفتارهای همسرش سوءظن پیدا کرده بود در اقدامی عجیب با چاقو به جان او و سه عضو خانواده‌اش افتاد. متهم بعد از قتل مادرزنش به کلانتری محل رفت و تسلیم شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از جام جم ، ساعت۲۰ چهارشنبه بیست‌ویکم اردیبهشت امسال، صدای کمک خواهی و فریاد از مقابل خانه‌ای در محله ابوذر تهران بلند شد.

اهالی به مقابل خانه مرد همسایه که تبعه افغانستان بود، رفتد و متوجه شدند او، همسر ۴۲ساله و دو دختر جوانش هدف ضربه‌های چاقو قرار گرفته‌اند.

آنها به بیمارستان انتقال یافتند اما ساعاتی بعد مادر خانواده فوت شد. در جریان تحقیق از دو دختر خانواده معلوم شد قاتل، داماد خانواده و شوهر یکی از آنهاست.

606098_944

این زن در تحقیقات گفت: من و شوهرم دچار اختلاف شده و به خانه پدرم رفته بودم. آن شب شوهرم مقابل خانه پدری‌ام آمد و با من دعوا کرد. بقیه اعضای خانواده هم آمدند تا دعوا پایان گیرد اما نشد و شوهرم که چاقو داشت هر چهارنفرمان را زخمی کرد و متواری شد. با مشخص شدن هویت قاتل فراری، او تحت تعقیب قرار گرفت و دو ساعت بعد از مرگ مادرزنش وقتی همه راه‌های فرار را روی خود بسته دید به کلانتری رفت و تسلیم شد.

606099_442

محمد حسین زارعی، بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر گفت: متهم در تحقیقات ابتدایی مدعی شده به رفتارهای همسرش سوءظن پیدا کرده و همین باعث درگیری‌هاشان شده و آن شب با تهیه چاقو به مقابل خانه پدری او رفته و با همسرش درگیر شده و او و سه عضو خانواده‌اش را زخمی کرده بود. حال پدرزن متهم وخیم است و پزشکان در تلاش هستند او را از مرگ نجات دهند.

منبع: جام جم
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها