تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

بلایی که گرگ ها بر سر پیرزن آوردند + عکس

حمله ۲ قلاده گرگ به ۲ زن در شهرستان هشتجین مرکز بخش خورش‌رستم شهرستان خلخال باعث ایجاد جراحت و انتقال آنها به بیمارستان شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، در حمله ۲ قلاده گرگ به ۲ زن ۷۳ و ۳۴ ساله در هشتجین خلخال که در ۲ نقطه متفاوت رخ داد، مصدومان به بیمارستان منتقل شدند، حال عمومی پیر زن و معلم روستا مناسب گزارش شده است.

به گفته رئیس بیمارستان امام خمینی خلخال با انتقال مصدومان مداوا روی حادثه‌دیدگان آغاز شده و تلاش بر این است تا هر چه زودتر این مصدومان از بیمارستان با بهبودی کامل مرخص شوند. به دنبال مصدوم شدن معلم هشتجینی، رئیس آموزش و پرورش خلخال با حضور در بیمارستان از وی عیادت کرد و در جریان آخرین وضعیت روحی و روانی این معلم مصدوم قرار گرفت.

تصویر | حمله گرگ‌های گرسنه به دو زن در خلخال

اداره کل محیط زیست شهرستان خلخال نیز ۲ تیم گشت خود را در منطقه به کار گرفته تا جلوی حمله حیوانات وحشی را به شهروندان هشتجینی گرفته و اجازه بروز حوادث ناگوار دیگری را در منطقه ندهند.

از اول فروردین‌ما امسال‌ تاکنون ۱۸ مورد حمله حیوانات به افراد در خلخال به ثبت رسیده،‌همچنین در اسفندماه سال گذشته حمله گرگ به یک کودک ۹ ساله و نوجوان ۱۸ ساله باعث ایجاد جراحتی در آنها شد.

منبع: ایسنا
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها