کد خبر 529245

خودسوزی مرد تهرانی در میدان ۳۱نارمک

مردی در میدان ۳۱نارمک با بستن پاهایش به صندلی میدان روی خودش بنزین ریخت و به زندگی خود پایان داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، مرد تهرانی در اقدامی  هولناک  خودش را در وسط میدان 31 نارمک به آتش زد، ساعت 10:30 دقیقه صبح یکشنبه 26 اردیبهشت 1400 ماموران کلانتری 127 نارمک در جریان  خودسوزی  مردی در میدان 31 نارمک قرار گرفتند و تیمی از ماموران همراه با آتش نشانان به محل حادثه اعزام شدند.

ماموران با حضور در صحنه جرم با  جسد  سوخته شده یک مرد روبرو شدند و همین کافی بود تا ماجرای خودسوزی مرگبار را به بازپرس ویژه  قتل  مخابره کنند.

خودسوزی  یک مرد در میدان 31 نارمک

بدین ترتیب بازپرس محمد وهابی از شعبه 2 دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی برای تحقیقات ویژه پای در صحنه جرم گذاشتند.

بررسی ها نشان از آن داشت که مردی با بستن پاهایش با زنجیر موتور به صندلی میدان 31 نارمک و ریختن  بنزین  اقدام به خودسوزی کرده است.

تجسس از شاهدان نیز نشان از آن داشت که مرد جوان ابتدا پاهایش را با زنجیر موتور به صندلی پارک بسته و سپس روی خودش  بنزین  ریخته و دست به آتش افروزی مرگبار زده است.

بنا بر این گزارش، بازپرس وهابی دستور داد تا جسد سوخته شده این مرد برای شناسایی هویت به  پزشکی قانونی  منتقل شود و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر