کد خبر 523029

زن مطلقه راز ۲قتل شوهرش را فاش کرد + عکس

زن جوان بعد از طلاق از شوهر جنایتکار راز دو قتل را فاش کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، مرد میانسال که 19سال قبل دوستش را کشت و راز دو  جنایت  را 12سال در سینه اش پنهان نگه داشت به خاطر عدم پیگیری اولیای دم 7سال در زندان بلاتکلیف ماند و از قضات دادگاه کمک خواست.

حجت برای تهدید همسر و دخترش راز دو  قتل  را فاش کرد

بیست و پنجم بهمن ماه سال 93 زن جوانی به پلیس شهریار رفت و راز دو جنایتی را که 12سال قبل همسرش رقم زده بود برملا کرد.

وی گفت: همسرم 12سال قبل مرد بنگاهداری به نام جواد را که دوست صمیمی اش بود کشت.همسرم به نام حجت یک روز مضطرب و پریشان به خانه آمد و گفت دوستش جواد را کشته و  جسد  او را به داخل چاه انداخته است.

او تهدیدم کرد نباید در این رابطه با کسی حرفی بزنم.

این زن ادامه داد: در این سالها راز قتل را در سینه ام پنهان کردم. حتی مدتی قبل همسرم به دخترم گفته بود دوستش جواد و دوست دیگرش به نام حسن را کشته و اگر من سر ناسازگاری با او را داشته باشم من و دخترم را هم می کشد. من چند روز قبل توانستم از همسرم جدا شوم. به همین خاطر به  پلیس آگاهی  آمده ام تا راز این دو جنایت را فاش کنم.

با اطلاعاتی که این زن به پلیس داده بود تحقیقات آغاز و روشن شد 12سال قبل مرد جوانی به نام جواد به طرز مرموزی ناپدید شده است.

با افشای این ماجرا حجت ردیابی و بازداشت شد و به  قتل  جواد اعتراف کرد.

وی گفت: قبول دارم 12سال قبل جواد را به خاطر مسائل ناموسی کشتم. او به همسرم نظر داشت. به همین خاطر بعد از قتل جسد او را به داخل چاه ساختمانی نیمه ساز در نزدیکی خانه مان انداختم.

به دنبال اظهارات این مرد بقایای جسد از عمق چاه کشف شد و آزمایش ها نشان داد جسد متعلق به جواد بوده است.

اما حجت در گام بعد از تحقیقات مدعی شد جنایت ناموسی را با برادرش رقم زده است. برادر حجت بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت اما روشن شد حجت دروغ گفته است. مرد جنایتکار این بار همسر سابقش را به عنوان همدست معرفی کرد.

وی گفت: چون جواد به زنم نظر داشت و می خواست او را آزار بدهد با همدستی همسرم او را کشتم وجسدش را به چاه انداختم.

با ادعای جدید حجت،همسر سابقش بازداشت شد.

وی گفت: حجت هرگز درباره جنایت ناموسی به من حرفی نزده بود. او فقط گفته بود جواد را کشته و جسدش را به چاه انداخته است.وقتی مدرکی علیه زن جوان به دست نیامد روشن شد حجت با قصد انتقام جویی می خواسته پای همسرش را نیز به پرونده قتل باز کند که ناموفق مانده است.

حجت درباره قتل حسن نیز گفت:من حسن را نکشتم.من و حسن و جواد با هم دوست بودیم. اما یک روز فهمیدم جواد ،حسن را کشت.

من فقط برای اینکه همسر و دخترم را بترسانم به دروغ گفتم دو نفر را کشته ام.

افشای راز جنایت بعد 12سال

وی در تشریح جزییات کشته شدن حسن گفت: مدتی بود جواد و حسن با هم اختلاف داشتند. جواد او را به بیابان های حاشیه تهران کشاند و او را آتش زد.من سعی کردم مقابل جواد بیاستم اما نشد. تا اینکه چند روز بعد در درگیری با جواد او را کشتم.

حجت پای میز محاکمه ایستاد وبه خاطر قتل جواد به  قصاص  محکوم شد.اما چون در قتل حسن،مدرکی علیه وی به دست نیامده بود از اتهام قتل حسن تبرئه شد.

حکم قصاص حجت تایید شد و وی پای میز محاکمه رفت.اما قبل از اجرای حکم توانست از اولیای دم مهلت 6ماهه بگیرد.

او در این مدت با اولیای دم توافق کرد که اسناد و مدارکی را که قبل از قتل از جواد سرقت کرده به اولیای دم برگرداند وآنها در ازای دریافت 500میلیون تومان اعلام گذشت کنند. حجت در این مدت زمان اسناد و مدارکی را به اولیای دم تحویل نداد و مدعی شد هیچ مدرکی از جواد در دست ندارد.

وقتی اولیای دم در مهلت شش ماهه رضایت قطعی خود را اعلام نکردند برای اجرای  حکم قصاص  حجت،وقت تعیین شد. اما اولیای دم برای اجرای حکم حاضر نشدند و حجت 7سال در زندان بلاتکلیف ماند.

وی نامه ای به قضات دادگاه نوشت و طبق ماده 429 از خوقضات دادگاه کمک خواست.

وی گفت: من 19سال قبل جواد را کشتم و حالا 7سال است که هر شب در زندان کابوس اعدام می بینم.اولیای دم پیگیر اجرای حکم نشده اند تا من در زندان عذاب بکشم. من از این وضعیت خسته شده ام و از قضات دادگاه تقاضا دارم تکلیفم را روشن کنند.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا در باره سرنوشت این مرد تصمیم بگیرند.

قتل

ارسال نظر