کد خبر 499854

ماجرای درگیری بین مردم منطقه کوزه‌گری شیراز با نیروی انتظامی چه بود؟

معاون اجتماعی پلیس فارس با اشاره به انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر درگیری بین مردم اهالی منطقه کوزه‌گری و نیرو‌های انتظامی گفت: این فیلم مربوط به حوادث آبان‌ماه ۹۸ است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل ازتسنیم، کاووس محمدی، با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی دال بر درگیری بین مردم اهالی منطقه کوزه‌گری و نیرو‌های انتظامی در شیراز، اظهار دشت: این کلیپ مربوط به امروز نیست و فیلم مربوط به حوادث آبان‌ماه 98 است.

وی ادامه داد: در حال حاضر مردم روال زندگی عادی خود را می‌گذرانند و امنیت اکنون در استان و کلانشهر شیراز برقرار است.

معاون اجتماعی پلیس فارس ضمن هشدار به انتشار دهندگان این فیلم، گفت: شهروندان از نشر هرگونه اخبار و شایعه‌پراکنی که موجب برهم زدن آرامش و امنیت عمومی و تشویش اذهان عمومی می‌شود جدا خودداری کنند.

سرهنگ محمدی تصریح کرد: امنیت مردم، خط قرمز پلیس بوده و هرکس سودای ناامنی و برهم زدن نظم و امنیت را داشته باشد، قطعاً با پاسخی محکم و قانونی مواجه خواهند شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۱

    من نزدیک کوزه گری هستم از اغتشاشات سال گذشته که عده‌ای اموال مردم رو تخریب کردن تواین منطقه موردی ازدرگیری نبوده خبر از اساس کذب ودروغ محضه برا تشویش اذهان عمومی

  • امید
    ۱ ۲

    سلام به همه منم بچه کوزه گری هستم اصلا خبری نبوده و درگیری در کار نبوده خدایی بعضی ها حوصلشون سرمیره و شایعه میسازن...اگه میفهمیدم کاری کیه ......!!!!!!