اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

فوت دختر ۱۵ساله در تصادف با قطار! +عکس

مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: دختر نوجوان ۱۵ ساله قزوینی در اثر تصادف با قطار باری تهران-قزوین در خط راه‌آهن کنار شهر شریفیه فوت کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، قدرت‌الله مهدی‌خانی با اشاره به حادثه تصادف قطار باری با یک دختر نوجوان در خط راه‌‌آهن اظهار داشت:‌ دختر نوجوان 15 ساله قزوینی به‌خاطر تصادف با قطار باری تهران-قزوین در خط راه‌آهن کنار شهر شریفیه فوت کرد.

وی اضافه کرد:‌ این تصادف در ساعت 18 و 30 دقیقه عصر امروز رخ داده که پس از انتقال دختر نوجوان به بیمارستان شهید رجایی این دختر 15 ساله در ساعت 20 و 50 دقیقه شامگاه امروز به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرد.

مهدیخانی درباره علت رخدادن این حادثه و احتمال سهل‌انگاری راننده قطار باری خط تهران-قزوین گفت: علت این اتفاق هنوز در دست بررسی است و باید مشخص شود که این دختر 15 ساله به چه علت روی ریل راه‌آهن شریفیه حرکت می‌کرده و چرا با قطار باربری تصادف کرده است.

وی ادامه داد: در ابتدا تصور می‌شد که این دختر فقط مصدوم شده و زنده می‌ماند؛ اما بعد از اینکه او را به بیمارستان شهید رجایی قزوین منتقل می‌کردند، دقایقی قبل فوت کرد و متاسفانه تلاش کادر درمان و پزشکان هم برای احیای این نوجوان اهل شریفیه ثمر نداشت.

fd2fa90b-d869-46b5-b056-3b15b98befb2

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    با توجه به قانون ایمنی راه و راه اهن ورود و عبور انسان، احشام و سایط نقلیه از گذر گاهای غیر مجاز ممنوع می باشد و هرگاه در اثر برخورد با وسایط ریلی که منجر به خسارت به آن شود مقصر و باید خسارت وارده را پرداخت نماید ولی ظاهرا جدیدا راه اهن کمکی به خانواده های توفی می‌کند

آخرین خبر ها