کد خبر 493164

مرگ دلخراش همه سرنشینان یک پژو!

همه اعضای یک خانواده اصفهانی در تصادفی تلخ جان باختند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از میزان، رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از جان باختن ۳ نفر از سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری پژو آردی براثر تصادف با یک دستگاه کامیون در محور "طالخونچه به بروجن" خبر داد.

سرهنگ حسین پورقیصری بیان داشت: ماموران پلیس راه اصفهان- شیراز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد تصادف فوتی در محور "طالخونچه به بروجن" بلافاصله برای بررسی صحنه در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری پژو آردی با یک دستگاه کامیون تصادف کرده که در این حادثه دلخراش راننده به همراه همسر و فرزند ۱۲ ساله اش بر اثر شدت جراحات وارده جان باختند.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در بررسی‌های صورت گرفته توسط کارشناسان این پلیس علت اصلی این حادثه تجاوز به چپ ناشی از سبقت غیر مجاز از سوی سواری پژو آردی تشخیص داده شد.

سرهنگ پورقیصری با بیان اینکه سبقت گرفتن در راه‌های دوطرفه ممنوع است گفت: از رانندگان می‌خواهیم که از عجله و شتاب بی مورد در رانندگی پرهیز کرده و جان خود و سرنشینان خودرو را فدای کمی زودتر رسیدن نکنند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • مجید
    ۰ ۰

    سلام