کد خبر 487451

کشف جسد دختر ۱۵ساله از خانه قاتل بی‌رحم

جسد دختری ۱۵ساله که یک‌سال‌و نیم قبل به قتل رسیده بود، در حیاط خانه قاتل پیدا و راز این جنایت به ‌طور کامل فاش شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق؛ دختر 15ساله که شیما نام داشت 15 ماه قبل ناپدید شد و پلیس مدت زیادی در تلاش برای افشای سرنوشت او بود تا اینکه چندی قبل مردی به نام بهلول که شیما آخرین بار سوار بر خودروی او شده بود، به اتهام قتل او بازداشت شد.

متهم 63‌ساله در بازجویی‌های ابتدایی گفت: با خودروام مسافرکشی می‌کنم و آن روز دختر نوجوان سوار بر خودروی من شد و او را در منطقه نظام‌آباد از خودرو پیاده کردم و دیگر اطلاعی از او ندارم.

این مرد در تحقیقات بعدی گفت: شیما جایی نداشت برود به همین خاطر به خانه من آمد و دو هفته در خانه من بود و بعد از آن از خانه خارج شد و دیگر اطلاعی از او ندارم. در‌حالی‌که معلوم بود بهلول موضوعی را پنهان می‌کند، تحقیقات ادامه یافت تا اینکه او بالاخره به قتل اعتراف کرد و گفت شیما تا قبل از قتل حدود دو هفته در خانه او بوده است. پدر شیما درباره این قاتل توضیح داده است: بهلول اعتراف کرده به دخترم در این مدت ماده مخدر شیشه تزریق کرده و در اعترافاتش گفته است شیما دو بار قصد فرار از منزل او را داشته که موفق نشده است. بهلول سال‌ها پیش از همسرش جدا شده و در محدوده شرق تهران زندگی می‌کرد. ما وقتی به همراه کارآگاهان به منزل بهلول رفتیم، مشاهده کردیم او تمام پنجره‌های خانه را مسدود کرده و هیچ راه نفوذی به منزل نگذاشته است. همچنین در منزل او تعداد زیادی کفش زنانه و دخترانه و همچنین تارهای موی زنانه پیدا شد. بهلول درباره وجود این کفش‌ها در منزلش گفته بود که در کار خرید و فروش کفش است اما با توجه به دروغ‌ها و اظهارات ضد و نقیض او درباره دخترم، من این صحبت‌های بهلول درباره کفش‌ها را باور نمی‌کنم. بعد از اعترافات این قاتل، تلاش برای پیداکردن جسد دختر نوجوان آغاز شد تا اینکه مأموران صبح دیروز جنازه او را در حیاط خانه قاتل پیدا کردند. سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: این قاتل پیش‌تر مدعی شده بود که جسد دختر در یکی از شهرهای غربی است، ولی با حضور مأموران پلیس ادعای او رد شد، این قاتل مجددا اعلام کرد جسد در شهرهای شمالی است که با بررسی‌های پلیسی معلوم شد این قاتل باز هم دروغ گفته است. در نهایت با بررسی‌های کارآگاهان پلیس و به‌کارگیری شیوه‌های کشف علمی جرم، این قاتل اعتراف کرد جسد مقتول را در حیاط خانه خود دفن کرده است. سردار لطفی بیان کرد: صبح دیروز جسد دختر جوان از داخل باغچه منزل این قاتل بیرون کشیده شد و طبق تأیید عوامل اداره تشخیص هویت آگاهی تهران بزرگ مشخص شد جسد مربوط به یک دختر نوجوان است که براساس پیشینه این قتل می‌توان گفت پیکر پیداشده همان جسد شیما است. رئیس پلیس آگاهی تهران بیان گفت: قاتل چند ماهی است که دستگیر شده و در اختیار مأموران پلیس آگاهی قرار دارد. او ابتدا لب به اعتراف باز نمی‌کرد و بعد از بازجویی‌های پلیس به قتل اعتراف کرد اما تا دیروز آدرس دقیقی از محل جسد به پلیس نمی‌داد. بنا به این گزارش متهم همچنان در بازداشت است و تحقیقات از او ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر