کد خبر 483051

دستگیری دامادی که مراسم عروسی برگزار کرده بود

با دستور دادستان بندرترکمن، دامادی که برخلاف دستورالعمل‌های بهداشتی در وضعیت قرمز این شهرستان عروسی برگزار کرده بود، بازداشت شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، علیرضا مزیدی گفت: این مراسم عروسی امروز در منزل در شهرستان بندرترکمن در حال برگزاری بود  و حدود ۲۰۰ میهمان بدون رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی شرکت داشتند.

وی ادامه داد: با اعلام اداره بهداشت اقدامات لازم در این راستا انجام با بازداشت داماد، از ادامه این مراسم جلوگیری شد.

دادستان شهرستان بندرترکمن تصریح کرد: برای داماد متخلف پرونده تشکیل شد.

لازم به ذکر است، دادستان شهرستان بندرترکمن چند روز پیش هم از تشکیل ۳۰ پرونده برای کسانی که در شرایط قرمز این  شهرستان بدون توجه به هشدارهای بهداشتی مراسم عروسی برگزار کردند ، خبر داده بود.

گفتنی است، در شهرستان مینودشت نیز روزهای گذشته با اعلام دادستان مینودشت، ۱۱ پرونده به اتهام تهدید علیه بهداشت و سلامت عمومی تشکیل شد و ۱۰ مراسم عروسی نیز که قرار بود در منزل مسکونی در این شهرستان برگزار شود، با حکم قضایی لغو شد.

لازم به ذکر است روزهای گذشته یک داماد ۲۴ ساله اهل شهرستان آق‌قلا که عروسی ۴۰۰ نفره برگزار کرده بود چند روز پس از برگزاری مراسم عروسی جان خود را از دست داد.

در حال حاضر شهرستان‌های گرگان، بندرترکمن، آق‌قلا و کلاله در وضعیت قرمز است و رامیان در وضعیت زرد قرار دارد و سایر شهرهای استان نیز در وضعیت نارنجی هستند.

ارسال نظر