کد خبر 476075

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبادان تشریح کرد؛

جزییات ماجرای ضرب و شتم دختر جوان در آبادان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبادان گفت: بلافاصله‌ پس از درگیری مأموران حراستی حاضر در محل و مراجع انتظامی در محل حادثه حضور پیدا می‌کنند و افراد را تحویل کلانتری محل می‌دهند و هماهنگی لازم با قاضی کشیک به عمل می‌آید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حمید مرانی‌پور اظهار داشت: در خصوص موضوع کلیپی که در فضای مجازی در ‌ارتباط‌ با مجروحیت دختر خانمی منتشر شده بود، براساس گزارشی که مراجع نظامی به دادستانی آبادان و دادسرای کشیک آبادان داده بودند، ‌دختر خانمی با هویت معلوم به یکی از منازل شرکت نفت واقع در منطقه بریه مراجعه می‌کند‌‌.

دادستان آبادان افزود: پس از وارد شدن این دختر خانم به منزل با پسر بچه‌ای مواجه و با توجه به اینکه دختر شئی برنده‌ای را در دست داشت، با این پسربچه درگیر و او را مجروح می‌کند.

مرانی‌پور گفت: همچنین اهالی منزل بلافاصله از هجوم این خانم جلوگیری می‌کنند، اما متاسفانه با خانم درگیر شده و دو خانم دیگری که در منزل بودند این دخترخانم را از ناحیه صورت مورد ضرب و جرح قرار می‌دهند و در ادامه درگیری به بیرون از منزل کشیده می‌شود.

وی بیان کرد: بلافاصله‌ پس از درگیری مأموران حراستی حاضر در محل و مراجع انتظامی در محل حادثه حضور پیدا می‌کنند و افراد را تحویل کلانتری محل می‌دهند و هماهنگی لازم با قاضی کشیک به عمل می‌آید.

وی گفت: بلافاصله پس از انتشار این خبر،‌ ما ریاست دادگستری کل استان در جریان قرار داده  و ایشان دستورات لازم را صادر می‌کند و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهند و مشخص شد این خانم بابت اختلافات قبلی و خانوادگی با صاحب منزل داشته است، به منزل مراجعه و درگیری صورت می‌گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب آبادان تصریح کرد:  همچنین دختر مهاجم  طبق تحقیقات از وی و ایراد جرحی که به پسربچه وارد کرد‌ تحت قرار قانونی متناسب و با توجه جراحاتی در ناحیه صورت داشته است، بلافاصله تحقیقات لازم انجام و با قرار قانونی آزاد و تحویل خانواده‌اش می‌شود.

وی گفت: مامور حراستی که متاسفانه در صحنه حضور و اقدام ناشایست را انجام داد و در فضای مجازی منتشر شد بلافاصله توسط مرجع انتظامی و مقام قضایی احضار شد و قرار قانونی متناسب برای وی به اتهام مشخص و تحت قرار قانونی روانه زندان خواهد شد. در خصوص افرادی که متاسفانه این فیلم را منتشر کردنده بودند تحقیقات مقدماتی برای برخورد قانونی، توسط مراجع اطلاعاتی، صورت خواهد گرفت‌.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۸ ۴

  در ایران قانون به نفع مجرمان است و همیشه افشاگران مورد تعقیب قرار می گیرند!

 • سجاد
  ۱۱ ۳

  متاسفم. بجای پیگیر اصلی این مشکل بشن میخوان خیلی راحت صورت مسئله(فیلمبردار) پاک کنن

 • ناشناس
  ۷ ۱


  خودكشی کودک ۱۱ ساله تکذیب شد!
  خودکشی کودک ۱۳ ساله تکذیب شد!
  همخوابگی زن جنوبی برای آب تکذیب شد!
  قاچاق دارو به عراق تکذیب شد!
  کمبود انسولین تکذیب شد!
  تجاوز به دختر آبادانی تکذیب شد!
  فقر گسترده تکذیب شد!

  کاش زندگی کردنمان را هم تکذیب میکردید

 • متاسف
  ۵ ۰

  بعضی وقت ها شرمم میاد به خودم بگم انسان. اشرف مخلوقات واقعا واژه ی مزخرفیه

 • ایران
  ۷ ۰

  آقا جون این وسط متهم اصلی جناب جهان نژادیان چی شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس
  ۳ ۰

  خجالت هم نمی کشن. خیلی راحت می گن با منتشر کنندگان این فیلم برخورد می کنیم. ناراحتند که چرا در مورد خلاف کاری ها و رفتارهای زننده ی مامورانشون افشاگری می کنه. حالا اگه تو آمریکا این اتفاق می افتاد چقدر هوچی بازی در میاوردند.