کد خبر 473997

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نیکشهر؛

گروگان ۱۳ساله پس از ۵روز آزاد شد

با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نیکشهر نوجوان ۱۳ ساله پس از ۵ روز اسارت از چنگال آدم ربا آزاد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان،  احمد طاهری گفت: مهر ماه سال جاری در پی گزارش یک فقره آدم ربایی نوجوانی ۱۳ ساله در شهر بندرعباس و انتقال پرونده نیابت قضائی به شهرستان نیکشهر بلافاصله تیمی مجرب از مأموران پلیس آگاهی شهرستان وارد عمل شدند.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: با بررسی پرونده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان مشخص شد، آدم ربا این نوجوان را پس از ربایش از شهر "بندرعباس" با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ به سمت شهرستان "نیکشهر" متواری شده است.
 
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که آدم ربا به دلیل یک سری اختلافات مالی این نوجوان ۱۳ ساله را ربوده است.
 
وی عنوان کرد: تیم رسیدگی کننده به پرونده به منظور حفظ جان گروگان، تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی محل نگهداری او و دستگیری فرد گروگانگیر آغاز کردند.
 
سردار طاهری عنوان کرد: سرانجام پس از ۵ روز تلاش شبانه روزی پلیس، محل اسارت این نوجوان در یکی از روستا‌های شهرستان "نیکشهر" شناسایی و روز گذشته تیم عملیات ویژه پلیس آگاهی شهرستان با هماهنگی قضائی با حضور در محل، پس از محاصره مخفیگاه، زمانی که آدم ربا عرصه را بر خود تنگ می‌بیند، گروگان را رها و به سمت ارتفاعات روستا متواری می‌شود.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه نوجوان ربوده شده به آغوش خانواده خود برگشت، خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری متهم متواری پرونده ادامه دارد.
بیشتر بخوانید
ارسال نظر