کد خبر 471002

معلق ماندن عجیب یک خودرو در پارکینگ ۱۷ طبقه +عکس

خودروی سواری پژو ۲۰۰۸ در ورودی اصلی ساختمان نیمه‌کاره ۱۷ طبقه با کاربری پارکینگ طبقاتی در حالیکه متوقف بود به دلیل نامعلوم به حرکت در آمده و در یک طبقه پایین‌تر به صورت معلق و ناایمن متوقف شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم،  ساعت 8:49 صبح  دیروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش‌نشانی تهران و اطلاع‌رسانی حادثه سقوط یک خودروی سواری از ارتفاع، ستاد فرماندهی این سازمان، بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه 46 را به همراه تیم نجات یک، به خیابان نوفل لوشاتو، بعد از تقاطع حافظ اعزام کرد.

جلال جلیلی؛ رئیس ایستگاه یک سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پژو 2008 بدون سرنشین در ورودی اصلی یک ساختمان نیمه‌کاره 17 طبقه با کاربری پارکینگ طبقاتی در حالیکه متوقف بود به دلیل نامعلوم به حرکت در آمده و در یک طبقه پایین‌تر به صورت معلق و ناایمن متوقف شده بود.

وی افزود: آتش‌نشانان و نجاتگران بلافاصله پس از ایمن‌سازی محل حادثه و رعایت اصول ایمنی با برپایی کارگاه نجات و استفاده از تجهیزات بادی، هیدرولیکی و جرثقیل دستی مشغول عملیات شدند.

جلیلی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان و نجاتگران در کمترین زمان ممکن توانستند خودروی معلق در بین طبقات را مهار کرده و با استفاده از تجهیزات مخصوص، خودرو را به حالت اولیه بازگردانده و به طبقه همکف انتقال دادند.

7852

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و محل حادثه توسط آتش نشانان ایمن سازی و پس از ارائه تذکرات ایمنی خودروی سواری تحویل مالک شد.

741

0252

1212

بیشتر بخوانید
ارسال نظر