کد خبر 470853

دروغ بچگانه جنایت آفرید

«ما مادرت را کتک زدیم». این دروغ بچگانه از زبان پسر همسایه کافی بود تا جنایتی هولناک در یکی از محله‌های شمال شهر مشهد رقم بخورد. در جریان این جنایت پسر جوانی با ضربه کلنگ مردی ۳۰ساله را به قتل رساند و متواری شد.

به‌گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری، صبح دیروز به قاضی کاظم میرزایی، کشیک جنایی مشهد خبر رسید جوانی 30ساله که از 2‌روز پیش به‌دلیل جراحت شدید در یکی از بیمارستان‌های مشهد بستری بود، جانش را از دست داده است. دلیل مرگ مرد جوان اصابت ضربه هولناک کلنگ بود و پزشکان هرچه تلاش کردند نتوانستند او را از مرگ نجات دهند.

درگیری سر جای پارک 

با حضور قاضی جنایی در بیمارستان، معلوم شد که مرد 30ساله در جریان یک درگیری در محله‌ای در منطقه کلاهدوز مجروح شده بود و عامل این جنایت یکی از همسایه‌هایشان است. مادر مقتول گفت: شب حادثه وقتی به خانه برگشتم، ماشین را داخل کوچه پارک کردم. همان موقع یکی از همسایه‌ها آمد و گفت که نباید اینجا پارک کنم. به او گفتم که اینجا نه‌تنها جلوی در خانه کسی نیست بلکه مشاع است و هر کسی می‌تواند ماشینش را پارک کند اما او دست‌بردار نبود. برسر همین مسئله با هم مشاجره کردیم و به خانه رفتم و ماجرا را به بچه‌هایم گفتم. او ادامه داد: آن شب پسر 30ساله‌ام آمده بود که به ما سر بزند. او متاهل است و 2‌فرزند هم دارد که گاهی بچه‌هایش را نزد من می‌آورد. پسرم وقتی ماجرا را شنید به مقابل خانه همسایه‌ رفت. کمی بعد متوجه شدیم آنها درگیر شده‌اند و یکی از پسرهای همسایه ناگهان با کلنگ ضربه‌ای به پسرم زد و گریخت. او غرق در خون روی زمین افتاد و وی را به بیمارستان بردیم که درنهایت جانش را از دست داد.

دروغ بچگانه 

در ادامه تیم تحقیق راهی خانه همسایه شدند اما اثری از عامل جنایت نبود. پدرش در تحقیقات گفت: آن شب وقتی با زن همسایه‌ برسر جای پارک مشاجره کردیم، پسرش به مقابل خانه ما آمد. همان موقع پسر کوچکم که کمی مشکل ذهنی هم دارد به دروغ به او گفت که ما مادرت را کتک زدیم. پسر جوان عصبانی شد و از ساختمان نیمه‌کاره مجاور که کارگران در آنجا مشغول کار بودند بیلی برداشت و فریاد زد که به چه حقی مادرش را کتک زده‌ایم. در همین هنگام پسر دیگرم که در خانه بود او را دید و دوید و کلنگی برداشت و ضربه‌ای به او زد. پسر جوان نقش زمین شدم و پسرم با دیدن این صحنه پا به فرار گذاشت. حالا هم نمی‌دانیم که او کجا رفته و از مخفیگاهش خبر نداریم. 

با اظهارات این مرد و مشخص شدن راز این جنایت، قاضی میرزایی دستور بازداشت قاتل فراری را صادر کرد و تحقیقات برای دستگیری او ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر