کد خبر 462626

در عملیات مشترک پلیس یزد و تهران؛

۲۹۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد

پلیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از کشف ۲۹۰ کیلوگرم موادمخدر در عملیات مشترک با پلیس یزد خبرداد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه‌ای قصد دارد مقادیری مواد مخدر از استان‌های جنوبی کشور تهیه و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با تکمیل رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد که متهم با استفاده از یک دستگاه خودروی وانت از استان جنوبی کشور، مقادیری تریاک و حشیش از قاچاقچیان مواد مخدر تهیه کرده و قصد دارد بعد از گذشتن از استان یزد به تهران منتقل کند.
 
این مقام انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ادامه داد: با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات ویژه به استان یزد اعزام شدند.
 
این مقام پلیسی ابراز داشت: با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد خودرو متهم در "شهر تفت" در محور مواصلاتی به استان یزد مشاهده و مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز شد.
 
حسنوند با اشاره به اینکه ماموران پس از مراقبت‌های ویژه در عملیاتی خودرو متهم را متوقف و راننده آن را دستگیر کردند، گفت: در بررسی از داخل این خودرو ۲۲۴ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و ۶۵ کیلو و ۵۰۰ گرم حشیش کشف شد.
 
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی و تکمیل تحقیقات پلیسی، سوداگر مرگ در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری