کد خبر 458651

در پی وقوع سیل و زمین‌لرزه اتفاق افتاد:

۳۰کشته و ۱۲ناپدید در کره جنوبی

وقوع سیل و رانش زمین در کره جنوبی دستکم به مرگ ۳۰تن و ناپدید شدن ۱۲نفر منجر شده و خسارات مالی قابل توجهی بر جای گذاشته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سیل و رانش زمین که به دنبال بارش‌های سنگین در کره جنوبی به وقوع پیوسته  تا کنون دستکم 30 تن را کشته و 12 ناپدید برجای گذاشته است.

به نوشته «خبرگزاری فرانسه» به نقل از وزارت کشور  کره جنوبی، در حالی که بارش باران در هفته گذشته در سراسر کره جنوبی خساراتی را برجای گذاشته، اما نیمی از مرگ و میرها  در سه روز گذشته رخ داده است. از روز جمعه  تا یکشنبه بعد از سیلاب سنگین در جنوب  این کشور تاکنون بیش از 3700 تن  بیخانمان شده اند.

حوادث

مقامات کره جنوبی برای 24 منطقه در این کشورهشدارهای رانش زمین  صادر کرده اند. این در حالی است که  از ماه آگوست (مرداد) تاکنون 667  رانش زمین در این کشور رخ داده است. پیش بینی اداره هواشناسی کره جنوبی حاکی از آن است که تا روز دوشنبه گردباد «جانگمی» بخشهایی از جنوب این کشور  را در نوردیده  و خسارات قابل توجهی را وارد می‌کند.

حوادث

مقامات محلی در جنوب شهر سئول، پایتخت کره جنوبی روز شنبه گزارش دادند حادثه رانش زمین که بر اثر بارش شدید باران در این منطقه به وقوع پیوسته، پنج کشته بر جا گذاشته است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری