کد خبر 445345

نجات مردی از گودالی که شش روز در آن گرفتار بود +تصاویر

مردی که به مدت شش روز در یک گودال عمیق در بالی اندونزی گرفتار شده بود از مرگ نجات یافت.

یک مرد بریتانیایی بعد از اینکه شش روز را بدون غذا در گودالی در عمق ۴ متری حبس شده بود، نجات پیدا کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، جاکوب روبرتز ۲۹ ساله وقتی در حال فرار از سگی در روستای پکاتو در بالی اندونزی بود به درون این گودال افتاد.

به دلیل شکستگی پاهایش او نتوانست از این ساختار بتنی بالا برود و صدای فریاد او به دلیل دور افتاده بودن این منطقه شنیده نمی‌شد.

سرانجام روبرتز نجات پیدا کرد. گزارش می‌شود که مردی که گله‌اش را برای چرا برده بود، صدای او را شنیده و این وضعیت اضطراری را به مقامات محلی اعلام کرد.

تصاویر نشان می دهد که اعضای جستجوی محلی و گروه نجات باسارناس بالی با تمهیدات پیشگیرانه در مورد ویروس کرونا با استفاده از پوشش‌های محافظت شخصی، روبرتز را از گودال بیرون کشیدند.

تصاویر دیگری از روبرتز در رسانه‌های اجتماعی، او را نشان می‌دهد که با شلوار جین و یک جفت دمپایی کف یک چاله آب کم عمق و کدر ته یک گودال نشسته است. این‌طور به نظر می رسد که همین آب باعث زنده ماندن روبرتز بوده است.

گده دارمادا رئیس گروه امداد باسارناس بالی گفت که یک گروه بلافاصله بعد از دریافت گزارش، به محل حادثه فرستاده شد که در واقع ۱۵ دقیقه از پایگاه امداد فاصله داشت.

وی گفت که ۳ مرد برای بررسی وضعیت روبرتز به داخل فرستاده شدند.

باسارناز بالی در توضیحی گفت که بعد از اینکه روبرتز، بی خطر بیرون کشیده شد، با آمبولانس به بیمارستان بی‌آی‌ام‌سی نوسا دوآ منتقل شد.

مشخص نیست که این مرد بریتانیایی، گردشگری است که برای سیاحت از بالی آمده است و یا اینکه ساکن همین منطقه است.

693593_350

693589_901

693588_938

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری