کد خبر 437405

هندوانه به شرط تریاک

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف محموله تریاک در بار هندوانه خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، دراین‌باره گفت:‌ چندی پیش ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با خبر شدند که یکی از قاچاقچیان موادمخدر قصد دارد مقادیری تریاک را از یکی از استان‌های جنوبی کشور تهیه و به منظور توزیع به تهران منتقل کند که درهمین راستا رسیدگی به موضوع در دستور کار آنان قرار گرفت.

وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات پلیسی مشخص شد این قاچاقچی، موادمخدر از نوع تریاک را خریداری کرده و قصد دارد تا در استان یزد آن را در بار هندوانه جاسازی کرده و به تهران منتقل کرده و توزیع کند که در همین راستا هماهنگی‌های لازم با پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد و مقام قضایی نیز انجام شد و تیمی از ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت نیز به این استان سفر کردند.

حسنوند با اشاره به شناسایی متهم در استان یزد، خاطرنشان کرد: ماموران کامیون این فرد را تحت نظر قرار داده و مدتی بعد اقدام به توقیف و بازرسی از آن کردند که در جریان آن ۹۲ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای داخل بار هندوانه جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به دستگیری متهم گفت: این فرد که از قاچاقچیان حرفه‌ای مواد مخدر بود از سوی ماموران دستگیر شد و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر