{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 433300

مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپل‌ذهاب گفت: یک پسر ۱۰ساله ساکن در کانکس‌های اسکان موقت این شهرستان براثر برق گرفتگی جان باخت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مازیار طهماسبی افزود: ظهر امروز پس از اعلام این حادثه در کمپ اسکان در محوطه ستاد مدیریت بحران جنب اداره آموزش و پرورش سرپل ذهاب بلافاصله نیروهای فوریت های پزشکی و پلیس در محل حاضر شدند.

وی اظهارداشت: در این حادثه متاسفانه یک کودک ۱۰ ساله که به همراه خانواده اش ساکن در کانکس اسکان موقت بود، به دلیل بی احتیاطی دچار برق گرفتگی شده و جان خود را از دست داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سرپل ذهاب گفت: جسد فرد جان باخته توسط ماموران امدادی به سردخانه بیمارستان شهدای سرپل ذهاب انتقال یافت.
وی از مردم خواست تا اصول فنی و ایمنی را رعایت کنند تا شاهد این گونه حوادث تلخ نباشیم.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت دارد.

زمین لرزه ۷.۳ ریشتری ۲۱ آبان سال گذشته در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله و ۳۲ کیلومتری شهر سرپل ذهاب رخ داد که ۶۲۰ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشت.

این زلزله به ۱۰ شهرستان و یک هزار و ۹۳۲ روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ۱۰۳ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی آسیب کلی و جزیی دید.

البته در زلزله ۶.۴ ریشتری یکشنبه چهارم آذر ۹۷ هم ۷۷۱ مصدوم و بیش از چهار هزار واحد مسکونی خسارت دیده، به این آمارها اضافه شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری