{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 432702

فرمانده انتظامی مهران گفت: درگیری و نزاع میان دو نفر از اهالی یک روستا در بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران باعث مرگ یکی از آنها شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ قدرت الله شهبازبیگی اظهار داشت: در پی اعلام مرکز خبری ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل در روستای سرنی از توابع بخش صالح آباد شهرستان مهران، ماموران کلانتری سریعا به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند که فردی ۲۹ ساله با گلوله اسلحه شکاری از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت قرار گرفته و به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی مهران با بیان اینکه موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت، یادآور شد: ماموران پس از انجام اقدامات تخصصی و فنی، موفق به شناسایی قاتل شده و وی را دستگیر کردند.

سرهنگ شهبازبیگی اضافه کرد: متهم فردی میانسال است که پس از دستگیری، در بازجویی‌های اولیه به قتل مذکور اعتراف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مقامات قضایی تحویل داده شد.

وی با بیان اینکه پرونده قضایی در دادسرای عمومی و انقلاب مهران در حال رسیدگی است، گفت: ماهیت و ابعاد مختلف و انگیزه های احتمالی این قتل در دست بررسی است.

بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران در ۳۵ کیلومتری ایلام قرار دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری